Lenormand na 12.2.2019


Dnešní den bylo od ráno v Brně zataženo, jinak jsem ho opět vnímala jako takový stereotyp. Přítel ráno odjel opět na pár týdnů do zahraničí, takže tu mám až nezvyklý klid a zítra chci začít tvořit. Už před vytažením karet jsem se na úterý těšila a po vytažení se těším ještě více, čekají nás opravdu příjemné energie. A teď ke kartám:

PÁN – HVĚZDY – CESTY

+ ANDĚL – SÍLA ZVÍŘAT

Jakmile padla osobní karta jako první, pak je celý den jen na nás. Jaký si ho uděláme, takový ho i máme. Pán hovoří o naší individualitě, o naší jedinečnosti. S hvězdou si dnes můžeme připadat jako dítě štěstěny, najednou jako kdyby jsme věděli co chceme a kam směřujeme. S hvězdou sníme o naší budoucnosti, o čisté budoucnosti bez mráčků, občas s ní můžeme stavět až vzdušné zámky, ale na tom nevidím nič špatného. Nejdřív věci vznikají v hlavě a pak se postupně stávají skutečností a pokud řekněme hvězdu, náš nápad, naši myšlenku správně uchopíme, pak nic nestojí v cestě našemu budoucímu štěstí. S cestami je tento nápad, tento záblesk v naší hlavě ta správná cesta, správné řešení, které nám přinese štěstí. Ano, my víme, víme to jen my v našem nitru, ale zároveň se může stát, že začneme o sobě, o své cestě, o svých plánech pochybovat. Proč? Nevěříme si a nebo nevěříme tomu, že to vyjde? Pokud do toho nepůjdeme, pokud budeme stát někde uprostřed, pak jak zjistíme, že naše cesta je ta správná? Ona správná je.

A nejsme dnes sami, vedle nás nebo kousek od nás stojí náš anděl strážný, který nám dává sílu. Dohlíží na nás, aby jsme nikam nespadli, aby jsme si nenatloukli hubu. Je tu taky proto, že ho kdykoliv můžeme požádat o pomoc a nebo o radu. Vedle anděla stojí náš zvířecí průvodce, buď se jedná o zvíře, které máme doma a nebo o naše totémové zvíře, které nás taktéž doprovází. Občas tato karta bývá vykládána, že se jedná o nějakou duši, spřízněnou duši, kterou známe z minulých životů. I tuto dušičku můžeme poprosit o pomoc a nebo radu. S hvězdou je také dnes velice silné napojení na spirituální oblast. Tak i tomu můžeme využít.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde