Lenormand na 12.4.2018


Na čtvrtek mě karty moc nepotěšily, opět, již druhý den, pro mě hovoří o třetím dni, kdy vše stagnuje a stojí na místě. Včera jsem měla vyřizování, ale bohužel jsem musela celý den čekat doma na ohlášený balík, nedorazil a já musela čekat i dnes, díky zpoždění a mému rozvržení času nestihnu vše tak, jak jsem měla naplánováno a to jen malý příklad. Na druhou stranu si říkám, život je krásný, venku svítí sluníčko a mě nic neuteče. A teď ke kartám na čtvrtek:

PARK – HORA – CESTY

+ PTÁCI – KŘÍŽ

Park především představuje veřejnost a vše, co s ní souvisí, jako např. naši angažovanost, náš společenský život, věci, které od veřejnosti čekáme, např. určitou oficialitu ve vztahu a nebo chceme aby se vztah posunul určitým směrem dále, např. si řekneme ano, od teď jsme pár a nebo ano, vezmeme se. V zaměstnání může být přidušen náš rozlet, kdy chceme být vidět. Možno už určitou danou pozici ve společnosti máme, ale s horou stojíme na místě, něco nás brzdí a dnes prostě ať dělám co děláme, pak není řešení.  Možno se objevil někdo, kdo nám začal dělat problémy, např. tvrdohlavý šéf, konkurence, partner, který se zasekl a nepustí nás přes sebe či jen nějaké nepředvídatelné okolnosti. Pokud se dnes budeme snažit hledat jiné alternativy našeho řešení, pak je nenajdeme. V nejlepším případě je problém jen v naší hlavě, kdy dál nevidíme.

Ano, ptáci zde hovoří o strachu a vnitřní nervozitě. Nejde to tak, jak bych si představovala, tak mohu v sobě pociťovat určité napětí. Někdo se začne pořádně ohánět, div že se v práci nepřetrhne, ale toto není také řešení. Kříž to celé uzavírá a nakonec stejně zjistíme že je nejlepší nic neřešit, ničím se nezaobírat a místo toho jen relaxovat a nebo dělat věci tak, jak jsme zvyklí a jak byli před tím efektivní, vše s klidem a z rozvahou.

A mě dnes čekají třídní schůzky, to bude chtít hodně klidu a rozvahy.

S láskou Kateřina