Lenormand na 12.7.2017


Karty na dnešní den jsou opravdu nádherné, nemám jim co vytknout. Sice mám dnešní den zaplněný celý prací, ale jak se říká, pokud nás práce těší, pak toto nehraje roli. A dnes dokonce mají vyjít v českém jazyce jedny nádherné andělské karty od Doreen Virtue, těším se na ně několik týdnů jako malá, i když je už nějaký delší čas vlastním v angličtině, bohužel s ní stále bojuji. Toto české vydání vyjde v kapesní variantě, takže další plus pro mě. A teď ke kartám na dnešní den.

KVĚTINY – DŮM 

+ OREL – BOHATSTVÍ

Květiny je vše krásné, co si v životě dokážeme představit. Představují spokojenost, romantiku, soulad, radost… V podstatě pokud není ve skutečnosti situace tak pozitivní, pak květiny nám vždy dávají naději na její urovnaní. Jsou to příjemné události občas i spojené s nějakou oslavou či milým pozváním, příjemnou schůzkou. Jako osobu hovoří o milé, příjemné ženě, dívce a nebo skupince žen. Ano, květiny mohou i představovat skutečné květiny, bylinky a nebo dárek. V partnerství se kromě citů, zalíbení, zamilovanosti může jednat i o zásnuby. Práce nás dnes bude bavit, příjemné prostředí, harmonie. Tato událost se může týkat přímo našeho domova a nebo lidí, kteří v něm žijí. Někdo může přijít na návštěvu a nebo my se můžeme vydat za někým na návštěvu. Doma se cítíme příjemně v útulném prostředí. Toto první spojení také hovoří o domu se zahradou a nebo o našem optimistickém náhledu na celou situaci. Možno někdo také získá nějakou nemovitost.

Vše jde přesně tak, jak má. Orel představuje vyšší cíle a jejich naplnění. Dnešním vyšším cílem je pro nás bohatství, ať už získáme nějakou vyšší peněžní čásku, dejme tomu výhrou, i já mám na dnes vsazen jeden sloupec ve sportce, už jen tak ze zvyku, ale kdo ví? A nebo budeme cítit vnitřní bohatství a naplnění vevnitř sebe. Každopádně dnešní energie budou pro nás hodně příjemné.

S láskou Kateřina