Lenormand na 12.9.2018


Celý den mě pobolívala hlava, aspoň že mi nějaká práce dnes odpadla a já jsem prakticky nic nemusela řešit. Na středu jsem vyložila z rozšířeného balíčku 56ti lenormand. A teď ke kartám:

LEV – SRDCE – KŘÍŽ 

NEMOC – DIVADLO

Lev zde charakterizuje naši hrdost, hovoří o cti, moci a velkorysosti. On je král zvířat, ví to a také se tak mezi ostatními chová, mu náleží místo na slunci. Já v něm také vidím velkou sílu a odvahu se postavit za svoji záležitost za kterou je ochoten dravě až agresivně bojovat. Se srdcem a křížem nás za určitých okolností naše velkorysost může až bolet, můžeme se díky ní i trápit. V podstatě zde nastane situace, která může u někoho hraničit silně s jeho egem, nechci ustoupit, hrdě se držím určité své idee ve svém srdci, bojuji protože to tak vnitřně cítím, ale zároveň se kvůli tomu trápím. Zde to opět vnímám jako takovou naši vnitřní zkoušku, záležitost, díky které máme něco pochopit.

Vidím to i v druhém řádku, nemoc zde kromě klasické nemoci hovoří o malátnosti či psychických stavech. Ty máme zde jen my ve své režii. Že by jsme přehrávali? Co tím chceme získat? A získáme tím vůbec něco? Ne, nezískáme. Možno by jen stačilo trochu sklopit hlavu a trochu to naše Ego usměrnit.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Navštívili jste již můj obchůdek na Fléru? zde je odkaz