Lenormand na 12.9.2019


Tak dnes to bylo celé o mně, tolik věcí se v mém životě dalo do toho správného směru. Já si jen nechtěla dělat předčasné závěry a teď už mohu říci, jo, to je přesně ono. Na čtvrtek jsem vyložila z mystické Lenormand a teď ke kartám:

DÍTĚ – DOPIS – KŘÍŽ

+ KVĚTINY – HAD

Ach ty naše děti. Akorát ve čtvrtek mě čekají třídní schůzky, školu mám za rohem, je to chvilková záležitost, ale i tak jsou tyto akce pro mě přítěží. Nebylo by krásné, kdyby se třídní schůzky daly vyřešit formou emailu? Dítě zde pro některé představuje jejich dítě, děti, v jeho souvislosti dopis hovoří o jakékoli povrchní informaci, zmínce či drbu. Kříž na konci to celé ukončuje a zároveň věci rozpadá, pro mě je to třídní schůzka, kde se opravdu nic zajímavého nedovím, půjdu si ji pouze odsedět. Dále mě při této kombinaci skočila do hlavy věta, že s naivitou a s tím, že si nebudeme zjišťovat informace více do hloubky, tak s tímto moc daleko nedojdeme, tudy cesta opravdu nevede. Ti, kteří se budou dnes snažit začít nějakou novou kapitolu v životě, nový vztah, novou práci, nový projekt… tak tento stav opět nebude mít dlouhého trvání. Kříž je karmická karta, po energetické stránce jsou to těžké energie, kdy jejich sílu někteří mohou ucítit na svých zádech. Ano, my jsme sice teď začali, ale najednou to již nejde tak lehce jak před tím. Zde to vnímám na krátkodobou záležitost, takže to chce pouze trpělivost a vydržet, opět bude lépe.

Za normálních okolností bychom dnes byli šťastni, spojeni, zamilováni. Prožívali by jsme příjemné chvíle, květiny hovoří o všem krásném, co si dovedeme jen představit. Příjemné posezení s přáteli, s obchodními partnery či jen jakékoli setkání jako je např. i pohovor v práci či rande. Ale dnes se určitým způsobem začalo komplikovat, nic nejde tak hladce, jak by jsme si představovali. Objevili se zádrhely, vykrucování ostatních a nebo dokonce podpásovky. Had nás zde učí trpělivosti, v podstatě to není pozitivní ani negativní karta, jen na vykroucení z jeho sevření si musíme chvíli počkat. Teď jsem si vzpomněla na svého syna, který dnes měl teplotu a pobolívalo ho v krku, i toto může být pro mě komplikace.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop