Lenormand na 13.3.2018


Dnes jsem od rána měla takový pohodový den, sice u nás pršelo a já v tom dešti jela na finanční úřad s daňovým přiznáním, ale hřálo mě u srdce, že jsme vše stihla vyřídit pro mě s tak velkým předstihem. Další dny bych už tolik času nemusela mít a ukazuje se to i na kartách na úterý.

ČÁPI – PTÁCI – DŮTKY

+ KNIHA – PRSTEN

U úterý v našem životě nastává určitá změna, nic není tak, jak bylo doposud. Někdo se může přestěhovat, u jiného může přijít nový přírůstek do rodiny, jiný změní práci či ve stávající práci toho bude mít nad hlavu. Změna se může týkat jakékoli oblasti našeho života, partnerství, rodiny, zaměstnání či jen změny myšlení. Ale každopádně díky této změně se můžeme dnes pořádně nalítat, jak jsem psala výše tak se dnes nezastavíme a to se také může odrazit na našem vnitřním stresu. Druhou možností je hodně, opravdu hodně hovorů, pohovorů, konzultací, samé řešení. Řešit opět můžeme cokoli, buď s okolím a nebo také sami se sebou, v někom se to může přímo hádat a jiný bude pociťovat kromě napětí i určitý strach.

Kniha ukrývá tajemství a toto tajemství se bude týkat našeho vztahu, je možné, že někdo dnes spadne nečekaně do nějakého vztahu (partnerského, pracovního, obchodního), jiný může řešit mimomanželský, neoficiální, utajovaný svazek. U jiného se tato kombinace karet bude týkat závazku mlčenlivosti pramenícího např. z pracovní smlouvy či nějakého obchodního tajemství.

S láskou Kateřina