Lenormand na 13.5.2018


Na neděli jsem sáhla po nádherně kresleném balíčku karet lenormand s názvem Fairy Lenormand. Tyto karty mám doma dlouho, ale pro jejich velkou velikost s nimi moc nepracuji a teď ke kartám:

HAD – LOĎ – MYŠI

+ JEZDEC – CESTY

Co když si to dnes vše komplikujeme svým složitým myšlením? Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě? A pak se nedivme, že nás to celé štve a že se díky dané situaci trápíme, myši nám zde naši mysl nahlodávají a nepustí nás dál. Ano, je tu jedna možnost, pokud se na naši cestě objeví určité problémy, hada bych zde neviděla ani negativně a ani ne pozitivně, prostě s ním se jen věci táhnou, zkomplikují, nic nejde teď hned, pak by pro nás bylo nejednoduší, aby jsme využili potenciál myší a přestali tuto situaci v hlavě řešit, prostě to pro dnes vypustili a místo toho si do hlavy stanovili cíl, místo, kam chceme dojít a přestali se zaobírat tím, jak tam dojdeme.

Ano, s jezdcem my půjdeme dál, nestojíme na místě, s ním si najednou můžeme uvědomit, že se před námi otevřelo nespočet různých alternativ, že není jen jedno řešení dané situace a teď je zde na nás, jakou si z nich vybereme, s cestami zde také můžeme stát na křižovatce, můžeme zde váhat, tak jdu tam a nebo tam? Každopádně i nerozhodnost je také jedno z řešení.

U prvního řádku mě probleskla ještě hlavou nevěra, kdy had by zde mohl představovat rivalku, konkurentku a nebo také rivalitu na pracovním poli, konkurenci v podnikání, díky ní by jsme pak řešili co podnikneme dále. A opět to, co jsem psala nahoře, ideální je to vše vypustit hlavy a přestat se tím vším užírat a místo toho najít a aplikovat až konkrétní řešení.

S láskou Kateřina