Lenormand na 13.6.2019


Zrekapituluji-li dnešní den, pak teď se cítím naprosto úžasně. Přítel našel řešení jednoho problému, který se táhl nějaký čas. Takže vše je na dobré cestě. Na čtvrtek jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

PÁN – HVĚZDY – KLÍČ

+ DŮTKY – DÍTĚ

V kartách padly opět příjemné energie, vnímám je jako takový dojezd ze dnešního dne. Pán je o nás a o našem jedinečném přístupu. Vždy tvrdím, že pokud padne jako první osobní karta, pak je celý den jen o nás a o tom, jaký si ho uděláme, takový ho i máme. My dnes sníme o nádherné budoucnosti, o jistotě a o tom, že jsme něco vyřešili a nebo že řešení dané záležitosti máme na dosah ruky. Ano, řešení je zde opravdu jen v nás a o nás, nikdo jiný to za nás neudělá, i když v určitých případech klíč může odkazovat i na oporu a pomoc od jiného člověka. Obecně klíč zamyká jedny dveře a zároveň odemyká dveře nové. Vnímám ho zde jako takový mezník, bránu do nové životní etapy. S hvězdami je zde opravdu velká šance, že naše plány dobře dopadnou. S nimi nám Vesmír přeje, možno přímo i to řešení k nám přišlo někde z hora jako záblesk v hlavě, možno jsme ho dostali jako dar či nějakou odměnu. Teď se toho stačí jen držet a hlavně neudělat žádnou blbost.

Někdo je až tolik plný dojmů, že o této nové životní etapě hovoří i s ostatními, probírá ji. To by byla lepší varianta výkladu. Obecně s důtkami jsme stále pod tlakem, mele se to v nás, hádá, jsme nervozní a stresovaní. Probíráme v sobě různé možnosti. Dítě je obecně krátkodobá karta a také karta dětskosti. Zde s ním prostě řešíme v hlavě malichernosti, kterými se vůbec nemusíme zaobírat. A budou mezi námi i tací, kteří budou pochybovat. Ale jak jsem psala v začátku, je to celé o nás a o tom, co si do té naši hlavy připustíme.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop