Lenormand na 14.2.2019


Zítra někteří z nás budou slavit svátek Svatého Valentýna. Vzhledem k tomu, že mám přítele v Německu a uvidíme se za dva týdny. Tak jsem květinu od něj dostala už dnes, objednal mi v květinářství nádhernou velkou rudou růži. Tentokrát jsem na zítřek vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand a teď ke kartám:

LILIE – PES + LOĎ – LIŠKA

V ruce mi zůstali dvě dvojice karet. Lilie je nádherná karta, kromě toho, že charakterizuje rodinu, tak je také hodně spojována s jejím sexuálním kontextem. Hovoří o sexu a sexuálních vztazích, se psem by se zde mohlo jednat o sex s přítelem, kamarádem a člověkem, který je mladší a nebo nějaký náš podřízený. Lilie také urovnává a srovnává vztahy, tím pádem je předzvěstí smíření s kamarádem, kamarádkou, se přáteli, se synem a nebo třeba i naším partnerem. Najednou náš vztah je jedno zda partnerský, kamarádský, rodinný a nebo pracovní, se opět stane harmonickým. Lilie i pes jsou karty upřímnosti, lilie symbolizuje čistotu a nevinnost, pes zase uznává trvalé hodnoty. Věří v rodinu a snaží se za ní vždy stát, vždy bude pro ni bojovat. Lilie se psem po energetické stránce hovoří o dlouhodobém klidu, míru a harmonii, který prožíváme navenek, ale i zevnitř. Toho také můžeme dosáhnout pokud se s naším životem, naší nepříjemnou situací smíříme, přijmeme ji.

Loď jsou naše sny, touhy a plány. Loď ukazuje jakým směrem se ubírá naše mysl, zde s liškou žijeme buď v nějaké iluzi, kdy si představujeme určité věci jinak než jaká je realita. Zde by liška charakterizovala člověka, který se za každou cenu snaží získat nějakou výhodu pro sebe a nebere zde ohledy na ostatní. Ostatním buď lže a nebo jim neříká vše, určité podstatné věci zatajuje. Liškou zde také můžeme být my sami, můžeme myslet na nevěru a nebo na to, že si něco krásného koupíme a zatajíme to před partnerem. Pokud máme v hlavě nějaké plány, které chceme dnes uskutečnit, pak tyto plány nemusí být pro nás zrovna ideální, ano můžeme od nich zbytečně moc očekávat. Zde by bylo vhodné odložit zásadní rozhodnutí.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde