Lenormand na 14.6.2018


Zrekapituluji-li dnešní den, pak se včerejší předpověď nečekaně vyplnila i u mě. Od rána jsem se nezastavila a hned odpoledne jsem měla jít se synem do tenisu, od rána jsem si hodila do hlavy, ať prší, že se mi opravdu nikam nechce, kór do té zimy a venku sedět. Nakonec se sice tenis konal, ale nečekaně se u mě objevila moje maminka se synem, kterého vyzvedla z družiny, že s ním jde na tenis, dnes šli o dvě hodiny dřív kvůli náhradě za výlet, to bych časově stejně dnes už k rozvrženému dni nedala. Tak jsem si konečně šla na chvíli odpočinout. A teď ke kartám na čtvrtek:

HAD – JETEL – DŮM

+ CESTY – RAKEV

Had ve své podstatě není pozitivní ani negativní karta, jen říká, že nic zde nejde lehce jak by jsme si představovali, ale věci se táhnou, s ním je velká pravděpodobnost různých komplikací, zatáček, kliček, vykrucování, zdržení… S ním můžete také začít pochybovat o sobě a o své situaci, dejme tomu, že si zde můžeme i přestat věřit a nebo nebudeme věřit tomu druhému, je to tím, že had mimo jiné je symbolem pro zradu. Jako osobu by zde představoval milenku, rivalku, konkurentku a nebo přímo konkurenci jako takovou. Pozitivní na této předpovědi je, že je hned vedle hada jetel, to je zase krátkodobá karta a nebo hovoří o tom, že vzniklé problémy nebudou zas tak velké, budou jen malé a stejně pominou, nijak nás nemůžou ohrozit. Našimi pevnými stěnami v žádném případě neotřesou. Dům také hovoří o našem cíli a toho po prvotním zdržení dosáhneme.

Cesty hovoří o našem rozhodnutí. Máme jít tou a nebo tou cestou? Máme dilema, které nás s rakví může po psychické stránce pěkně potrápit. Ale dále opravdu cesta nevede a je možné se vůbec dnes rozhodnout? Pokud ano, pak by jsme v životě udělali pořádné boom a pokud ne, pak by bylo vhodné dnes nic neřešit a počkat až se situace uklidní a s ní se zklidní i naše mysl.

P.S. fotka není aranžovaná, Bastet přišla sama a sedla si ke kartám.

S láskou Kateřina