Lenormand na 14.7.2017


Úvodem bych se vrátila k rekapitulaci hada ve čtvrtečním výkladu, jak se projevil v mém životě. V dopravní zácpě jsem strávila asi tak deset minut, pak jsem na nejbližší křižovatce neplánovaně auto stočila na jiný směr, jela jsem jinou, delší cestou, o několik křižovatek dále jsem před sebou na svůj směr viděla opět ucpanou silnici, opět jsem neplánovaně stočila auto jinam a vše objela. Z bodu A do bodu B jsem dojela za necelých 40 min., v běžném rychlém, plynulém provozu cesta trvá 20 min., většinou tak 30 min. Ale díky objížďkám jsem min. 30 min. v zácpě ušetřila. Nazpátek jsem se již dostala plynule domů. Jinak jsem celý svůj den strávila prací, nákup jsem absolvovala v mezičase.

A teď ke kartám na pátek.

PARK – LOĎ – CESTY

+ VĚŽ – RYBY

Při prvním spojení karet mi problesklo hlavou: Je pátek a my budeme přemýšlet, možno někdo bude i toužit, bude ho to táhnout mezi lidi. Budeme řešit dilema, máme či nemáme někam chodit? Touha jít do společnosti u někoho zvítězí a on se vydá do víru společenského života. Možno také někdo obdrží pozvání na nějakou kulturní akci a nebo se budeme rozhodovat, zda pojedeme a nebo nepojedeme na dovolenou a nebo třeba jen na víkend. U někoho se na páteční večer může vyskytnout více alternativ.

A jak jinak, peníze máme uloženy v bance, podnikání může dnes vynášet. Věž s rybami může také hovořit o člověku, pro něhož jsou peníze samozřejmostí. Ale já se na tuto kombinaci karet podívám i z druhé strany. Pokud zůstaneme dnes doma, společnosti se vyhneme, pak se můžeme cítit osamoceni a jako by jsme v sobě cítili určitý chlad, jako kdyby jsem nevěděli co chceme, možno budeme mít stále v hlavě dilema jít či nejít. Jinak věž zde také může hovořit o výškové budově, kde poteče alkohol proudem, ani drogy zde nejsou vyloučeny. Pokud se někdo vydá do této budovy za účelem lovu stálého partnera, pak se mu to dnes nepodaří, ale románek jen za účelem sexu a nebo jiných výhod zde nevylučuji.

Sama jsem zvědavá, jak se u mě bude páteční den vyvíjet, nic nemám na večer v plánu. A zítra, pokud to půjde jak má, tak mi dojde balík s dvěma novými kartami. Hned první den, jak vyšel u nás Tarot Andělů strážných od Doreen Virtue, objednala jsem ho. Takže výklad na sobotu a nebo úterý udělám s nimi, překlad z angličtiny mě opravdu nebaví. Těším se jak malá.

S láskou Kateřina