Lenormand na 14.9.2017


Dnes jsem se probudila už v šest hodin ráno, na to, že je tento čas hodně brzký i na mě, tak se mi hned po probuzení ještě v polo spánku, začali sami od sebe honit hlavou myšlenky typu: dnes je nádherně, jsem šťastná, jsem spokojená… dopoledne svítilo sluníčko a já se cítila úžasně, muž byl v práci… co víc jsem si mohla přát. A těsně před desátou to začalo, nepřijaté hovory od přítele, jeho nepozorností mu odtáhli moje auto, problém… že jede domů z práce pro peníze a pro auto… já se snažila být stále nad věcí, přece si nenechám pokazit tak krásný den. Dojel, odjel a za hodinu telefon, nechal si klíče od auta doma… a do toho jsem se dozvěděla, že moje maminka je na druhé straně města s defektem na pneumatice a čeká na pomoc, můj tatínek se nacházel na druhé straně republiky. A teď kdo vyzvedne syna z družiny a vezme ho do kroužku, já byla blokovaná prací doma. Nakonec vše dobře dopadlo. Ale ta dnešní věž s mrakem a pak hora byla hodně znát. Deprese a stresy se u mě nekonali, možná to bylo tím mým raním samovolným nastavením. Pokud se ráno probudíme s tím, že je den krásný, úžasný, pak nás už nemá co rozhodit.

A teď ke kartám na čtvrtek.

LILIE – KNIHA – PÁN

+ MĚSÍC – JEZDEC

No, hlavně ne už žádné překvapení od naší drahé polovičky. Tyto tři karty dohromady by v jednom případě mohli hovořit o nějakém utajovaném sexuálním poměru, kdy něco utajuje právě ten muž a nebo my ženy tajíme nějakého muže. Také se zde můžeme dozvědět nějaké rodinné tajemství, něco co se bude týkat právě toho muže a nebo přímo nás samotných. Lilie s knihou by mohli značit i nevědomé těhotenství a nebo také můžeme hodně toužit po sexuálním dobrodružství. S naším partnerem a nebo je v tom někdo jiný? Energeticky lilie hovoří o míru, klidu a harmonii. Je to naše takové vyrovnání, možno se někdo srovná sám se sebou a nebo se svým partnerem. V tomto případě tyto karty vnímám hodně pozitivně.

V pozitivním slova smyslu měsíc s jezdcem hovoří o pocitu vděčnosti. Kdy se po psychické stránce dáme znovu do pořádku. Někdo může dnes i meditovat. V odvrácené straně by tyto karty hovořili o tom, že nevíme, co si vlastně máme myslet, takový trochu myšlenkový chaos, chvíli ano, uděláme to, začneme jednat a pak a proč bych to vlastně dělala? Můžeme být přecitlivělý, naše mysl jen šrotuje.

S láskou Kateřina