Lenormand na 14.9.2018


Od čtvrtečního rána jsem si připadala taková přecitlivělá, ale během dne jsem se opět po energetické stránce nabila a teď večer mám sílu na to, aby lámala skály. Tak bych popsala ve zkratce svůj den. Zítra máme „konečně“ pátek, těším se, jak si během víkendu odpočinu, tento týden byl opravdu náročný. A teď ke kartám na pátek:

OFICÍR – HORA 

+ LABUTĚ – SOUD

Oficír zde představuje určitou oficiální moc, autoritu, může se zde jednat o úředníky, bankéře, exekutory a nebo o jakéhokoli uniformovaného člověka, tím jsou policisté, hasiči, lékaři… Občas i o této kartě hovořím v souvislosti o oficialitě, úřady, zde s nimi může nastat určitý problém. Pokud tvrdíme, že úřady a úředníci mají na vše haldu času, pak dnes to platí obzvlášť, věc kterou řešíme dnes bude stát na místě, dejme tomu, že narazíme na neústupnou autoritu přes kterou se nemáme nárok teď hned dostat. Proto zde varuji před porušováním zákona např. rychlá jízda a nebo jízda na černo v mhd by se nám nemusela vyplatit.

Dnes nám prostě nezbývá nic jiného než se pomalu nechat unášet na vlnách života, nic neřešit, netlačit na pilu a místo toho z celého srdce věřit, že dostaneme to, na co máme nárok. Protože přesně tak to bude, pokud jsme v právu, pak se kladného výsledku, který nás potěší dočkáme, ale pokud v právu nejsme, pak se následkům svých činů nevyhneme. Jinak poslední dvě karty dohromady jsou pro nás také vzkazem který říká, že všichni máme právo na lásku od teď až do konce svého života, ale zároveň nám i karta říká, že se neutečeme před následky našich činů, proto by naše láska měla být bezpodmínečná, tím myslím hlavě netlačit na pilu.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Navštívili jste již můj obchůdek na Fléru? zde je odkaz