Lenormand na 15.10.2019


Dnes jsem měla vyřizování, vrátila jsem se domů až před chvílí. Na úterý jsem vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand a teď ke kartám:

PTÁCI – MĚSÍC – HAD

+ DÍTĚ – ANDĚL

První řádek mě opravdu trochu znepokojil, ale hned druhý mě příjemně uklidnil. Celkově zde vnímám dobíhající energie úplňku, kdy jsme ve stresu a v napětí. S ptáky jsme nervózní, někteří pociťuj takový vnitřní strach. Ostatní neví, kam dřív skočit, přeskakují z jedné činnosti do druhé. Po energetické stránce jsme rozhozeni a to nám potvrzuje i druhá karta a tou je měsíc. S ním naše nejniternější představy a předtuchy vyplouvají na povrch. Čeho se tak bojíme? Toho že věci nejdou tak, jak by jsme si představovali? Toho, že se mohl v našem životě objevit někdo, kdo nám dělá problémy? Je ten had opravdu skutečný a nebo ho máme jen v naší hlavě? Pokud věci nejdou hladce, nastávají zádrheli, okliky a různé přestávky, pak většina lidí začne pochybovat o své cestě a hlavně přestávají věřit sami sobě. Pokud se bojíme toho, že ona či on mě podrazí, toho, že mě v zaměstnání všichni pomlouvají… toho, že se zase něco stane, pak se jednoho dne stane přesně to, čeho se bojíme. Proto dnes obzvlášť pozor na svoje myšlenky, splnění našeho přání je stále ještě vlivem měsíce zesíleno.

Druhý řádek vnímám jako naši současnost, my jsme tady a teď a zrovna teď zažíváme novou životní etapu. Ano, zatím nevíme, kam přesně dojdeme, ale to zde není podstatné. Po nás se zde chce, aby jsme odhodili veškeré strachy a s plnou důvěrou vykročili vpřed do neznáma. Na této cestě nejme sami, vedle nás stojí náš anděl strážný, který nás nenechá spadnout. A vždy, když si nebudeme vědět rady, tak není nic jednoduššího, než ho požádat o pomoc a on nás jemně navede tam, kde máme být.

S láskou a pokoru Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop