Lenormand na 15.10.2020


Dnes měl syn poprvé u nás doma distanční výuku online, v březnu se učil u babičky, takže to byla pro mně premiéra. Večer jsem mu připravila místo, pročistila notebook a na lištu dala odkazy na online vyučování, ale pak nastal zmatek, zjistila jsem, že na notebooku není kamera. Nakonec jsem jednu starší doma našla a opět vše připravila, zprovoznila a hned ráno to začalo. Syn sám vstal, měl připravenou snídani, kterou si stejně nevzal a pak každou chvíli chodil za mnou a budil, i když jsem mu říkala stále dokola, že je brzy a že mám nastavený budík půl hodiny před online přenosem, aby jsme vše krásně s předstihem stíhali. Takže mně pak ráno bolela hlava z nevyspání. Věřím, že už zítra syn vše zvládne beze mně, tak jak když chodí do školy a mně nechá dospat. Holt já mám trochu jiný rytmus a ranní vstávání mně ničí. Na zítřejší den jsem vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand a teď ke kartám:

HORA – PŘEDCI – HAD

+ LOĎ – KVĚTINY

No, ten první řádek se mi vůbec nelíbí, vnímám ho jako současnou situaci, kterou všichni procházíme. Hora je něco, co nás blokuje, co nás nepustí dále a my s tím prostě nic neuděláme. Je to tak a přes to nejede vlak, můžeme se stavět na hlavu, dělat možný, nemožný a nehneme se tím. Horu také můžeme vnímat i jako nepřítele, zde s hadem je to nepřítel, který nám komplikuje život. Nepřítel, díky kterému věci nejdou tak, jak by jsme si představovali. Hora je i takové to naše zastavení, tak a teď to dále nejde, teď můžeme být jedině trpělivý, nic jiného nám totiž nezbývá. O trpělivosti hovoří jak hora, tak i had a ke všemu had může představovat delší časový úsek. Hora je také o zatvrzelosti a o vysokém Egu, v zaměstnání nepřístupný šéf, ve vztahu člověk, který myslí na sebe, člověk, který zastává jen ten svůj názor a ten je pro něj svatý i tehdy, když je to úplná blbost a my mu ho nevyvrátíme. Pozitivní je, že v této situaci tu nejsme sami, naši předci, naši příbuzní, kteří již fyzicky nejsou mezi námi, tak ty teď tu s námi určitým způsobem jsou, drží nás.

Druhý řádek je mnohem pozitivnější, je o naší naději, naší mysli a naším pozitivním představám. Kdy se snažíme dívat dopředu, snažíme se jít do předu a v sobě máme představu, že se stane zázrak, že vše dobře dopadne. Dále se i v této době plné omezení snažíme být šťastní, možno si i nějakou příjemnou radost uděláme. Kombinace loď a květiny hovoří o nové perspektivě, ale také o touze po setkání s ostatními, touze po zábavě, já ji ale nejvíce vnímám jako cestu naděje a nebo k nám reálně přijde něco, co nám udělá radost.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je aktuální ceník služeb