Lenormand na 15.3.2019


Tak dnes jsme si trochu oddechli, já sama jsem se snažila moc nepřetěžovat, stále jsem ještě trochu nachlazená. Přítele mám už nadobro doma ze zahraničí. Na pátek jsem vyložila z Geja Lenormand, je to další rozšířená sada karet a teď ke kartám:

PES – BOUŘKA – MRAKY

+ CESTY – PRSTEN

Poslední dva týdny jsou hodně náročné a zítra to pokračuje. Pes zde představuje naše trvalé hodnoty, je to něco, co by mělo v našem životě být od teď až do konce našeho života. Jsou to věci ve které věříme, věci, kterým důvěřujeme a vlastně je to i o důvěře k ostatním lidem a nebo nějakému určitému jedinci. Pod energií psa se cítíme v bezpečí, víme, že se na druhé můžeme spolehnout. Ale bohužel dnes tento náš stav narušila bouřka, s ní přišli hromy a blesky, byl to zásah, který přišel z venčí a my jsme ho nemohli nijak ovlivnit. Tato karta bývá popisována i jako katastrofa. A my díky jí najednou nevidíme dále, nevidíme budoucnost, nevíme jaké další krok máme učinit. Říká se, že po každé bouřce vždy vysvitne sluníčko a s ním najednou uvidíme svět v jiném světle. Ale než vysvitne, tak musíme být trpělivý, je lépe vyčkávat a nehnat se vpřed do tmy a nejistoty. S mraky hrozí, že budeme propadat depresím a možno sáhneme i po alkoholu, toto ale není ta nejlepší cesta.

Na základě prvního řádku jsme postaveni před rozhodnutí. Pokud se záležitost týkala partnerského vztahu, pak budeme na scestí, zda máme a nebo zda nemáme ve vztahu pokračovat. Můžeme si vybrat jednu z těchto cest a nebo můžete stád na křižovatce a vyčkávat jak se situace dále vyvine. S cestami nám totiž hrozí nerozhodnost. Situace se může týkat např. i pracovního vztahu, obchodního vztahu, kamarádství a nebo nějaké smlouvy. Tak a jak teď budeme pokračovat? Ideální by zde bylo, aby jsme počkali než se nám trochu zchladí hlava, aby jsme se vyhnuli unáhleného řešení. Jakmile vyjde slunce, pak uvidíme buď, že situace není tak horká, jak se na první pohled zdálo a nebo uvidíme, že opravdu tato cesta dále nevede. Pak by bylo vhodné začít jednat.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde