Lenormand na 15.8.2019


Tak, zítra máme úplněk, musím říct, že se na něj těším. Po dlouhé době budu i já trochu čarovat. Na čtvrtek jsem vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand. A teď ke kartám:

ANDĚL – VĚŽ – DÁMA 

JEZDEC – STROM

Poslední dobou nám karta anděl padá hodně často. S ním si máme uvědomit, že tady nejsme sami, andělé a nebo aspoň jeden náš anděl strážný stojí blízko nás, dlí nad každým našim krokem. Některé z nás přidržuje a jiné postrkuje po jejich cestě. Já sama energii andělů cítím hodně často, každý den je žádám o podporu a o správné navedení. To, že vedle nás stojí ale hned neznamená, že nám pomohou, to mohou pouze tehdy, pokud si o pomoc sami řekneme. Následující věz má více významů. Nejvíce je spojována s odloučením, rozchody a samotou. Možno budeme mít jen tendence si někam nerušeně zalézt. Věž je vysoká, vysoké vedení, vysoké spojení až do nebes k andělům? Tím pádem budou naše modlitby a prosby vyslyšeny. Andělé budou stát vedle nás při jednání na úřadu či s nějakou autoritou jako je např. náš nadřízený. Dále budou stát, podporovat naši samostatnou činnost a podnikání. Popř. nebudou odsuzovat náš jedinečný pohled na život. Celá tato situace se týká nás žen, dáma je zde naše osobní karta. Pro muže je zde dáma jeho partnerka a nebo žena, která je jemu srdci nejblíže.

S jezdcem se posouváme směrem do předu, máš život dostal nový náboj. Před námi se vytváří něco, co by do budoucnosti mohlo být trvalého, neměnného charakteru. My to ale teď hned nemusíme vidět, i když to s jezdcem vše začalo dobře, tak naopak se stromem to chvíli stagnuje, celé je to o trpělivosti. Ostatně i věž na prvním řádku je takové zastavení. Občas je tato kombinace radou, že by bylo vhodné navštívit lékaře popř. je doporučován pohyb.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop