Lenormand na 16.1.2018


Dnes jsem se opět vrátila k předpovědi z vykládacích karet Lenormand. Popíši-li svůj dnešní den, pak jsem dnes dopoledne zažila jednu povznášející zkušenost, odpoledne jsem o ní napsala článek, v nejbližší době ho zveřejním, chybí mi k němu zatím ilustrace. A teď ke kartám na úterý:

LOĎ – JETEL – KOSA

+ KVĚTINY – MRAKY

Dnes začnu první řádek u poslední karty a tou je kosa, v mnoha případech je to varování, říká nám pozor, pozor, pokud budeme pokračovat tak, jak pokračujeme, pokud něco nezměníme, pak si natlučeme pusu. Na konci řádku odkazuje na situaci, která se stane zčista jasna, z nenadání. V tomto kontextu odkazuje na naši pozitivní mysl, na naši cestu pro kterou se rozhodneme bez rozmyslu, nezkoumáme zde detaily, jen víme, že nám tato cesta může přinést štěstí a hlavní je, že jí věříme. Tak a já to prostě risknu, stále lepší je někam směřovat, v něco doufat než nevidět jak dál a nedej Bože se u toho ještě trápit. Kombinace lodě s jetele hovoří o šťastné cestě a také o cestování možno dovolené, která se uskuteční v krátké době a nebo bude jen krátkodobá, ale dle kosy nečekaná.

Květiny, ty vždy slibují zlepšení situace, ať je jakákoli. Hovoří o všech krásných věcech, které si dokážeme jen přestavit, jako je láska, radost, štěstí, romantika, spokojenost a různé setkání či večírky. Štěstí je dnes zakaleno, v nedohlednu, před námi jsou mraky a my přes ně nevidíme dál. Něco, nějaký problém, nepříjemnost nám zasahuje do našich krásných dní. Je třeba si zde uvědomit, že mraky nejsou na pořád, je to přechodná situace a po každé bouřce vždy vyjde slunce. A proto nám také první řádek říká, že máme něco změnit, máme zahodit chmury a máme začít myslet pozitivně, máme pokračovat dále na naší cestě. Pro muže květiny mohou představovat mladou dívku, ano díky ní mohou pociťovat chmury, nebudou vědět na čem jsou a nebo jak dále se mají zachovat. Pro nezaměstnané, květiny představují pracovní pohovory, pro obchodníky mohou hovořit o jejich obchodních schůzkách… dnes žádná sláva, ale opravdu je to jen přechodná situace, musíme začít věřit ve zlepšení.

S láskou Kateřina