Lenormand na 16.12.2017


Dnes musím zrekapitulovat svůj den. První páteční řádek řádek hovořil o mě a druhý o mém roztržitém příteli. Vše začalo už ve čtvrtek večer po vyložení karet. Přítel jen tak ze srandy hodil na kočku utěrku a ona rozbila dvířka. Tak jsem musela hned na rychlo shánět nová, stejná a pokud možno aby byli hned v pátek na odběr. A k večeru se příteli po mém hovoru podařilo utopit mobil v záchodě, prý za to můžu já, že mu volám kvůli každé blbosti. No, občas si říkám, kde by jsme my ženské byli, když by jsme byli sami, žádný stres a nic nepředpokládaného. A teď ke kartám na sobotu.

VĚŽ – PTÁCI

+ DOPIS – MEDVĚD

Tak, věž ta ve svém hlavním významu hovoří o odloučení, rozchodu, rozvodu a samotě. Jsme uzavřeni ve čtyřech stěnách a nedělá nám to vůbec dobře, někdo může kromě stresu také pociťovat strach. Pro sebe na sobotu tyto dvě karty vnímám jako plánovanou návštěvu makra, věž je zde obchod a ptáci je ta atmosféra vevnitř. Všichni jsou nervozní, přelétávají z jednoho koutu obchodu do druhého, mezi regály to švitoří, žádný klid, jen napětí. Věž také hovoří o samostatnosti, samostatné činnosti a nebo podnikání. Zde by jsme se v té naši samostatnosti nezastavili, je v ni určité napětí, úklid, přípravy vánoc?

Já se opravdu s tím zítřejším obchodem musím trochu smát, dopis s medvědem hovoří i o obchodní smlouvě, obchodní nabídce či letáku. Jinak dopis převážně hovoří o písemné komunikaci, zprávě, dopisu a nebo drbu. Tato zpráva se bude týkat medvěda. Toho charakterizuji jako přítele, rodiče a nebo nějakou autoritu. Je to člověk, který stojí nohami pevně na zemi a většinou má již něco vybudováno. Medvěd také přímo hovoří o síle, majetku a moci. Ta pozice tam je, ale tak, že to okolí a nebo my nezkoumáme do hloubky, takže na první pohled se může zdát opravdu silná. A jak je to na druhý a není to jen krátkodobý stav? O tom už karty nemluví.

S láskou Kateřina