Lenormand na 16.4.2019


Včera mi bylo lépe a dnes mě opět chytli průdušky. Problémy s plícemi a průduškami souvisí s dáváním a přijímáním, tyto dvě věci by měli být v rovnováze. A mě teď připadá, že jen dávám, každý rok touto dobou se vyrojí hodně plateb, sice je tolik neřeším, ale pravděpodobně se nad ně málo povznáším. Budu muset na tom vědomě zapracovat. Na úterý jsem vyložila z Mystické lenormand a teď ke kartám:

RYBY – VĚŽ – KOSA

+ HAD – CESTY

První řádek přímo odkazuje na odříznutí od zdrojů, od financí. Penězům něco stojí v cestě a pro nás je to nepříjemná, vlastně až nebezpečná situace. I když věž občas hovoří o výškových budovách, tím pádem by zde hovořila o bance a nebo o penězích v bance, které by přišli z ničeho nic, ale s následujícím řádkem tuto interpretaci tak nevnímám. I když by třeba něco došlo, pak stejně by problém nebyl stále vyřešen. Jinak po emocionální stránce první řádek odkazuje na proměnlivou identitu osobnosti, kdy sami přesně nevíme co chceme, tyto nálady se mohou měnit nečekaně jako aprílové počasí, můžeme si jimi až ubližovat.

Nic dnes prostě nejde tak, jak by jsme si představovali. Věci se táhnou, komplikují, lidé se vykrucují a mají se vším kupu času. Dneska prostě ne, počkej do zítřka a nebo rovnou týden… Na silnici se mohou vyskytnou objížďky, trvá dvojnásobek času než se dostaneme z bodu A do bodu B. Vždy, když se vyskytne problém, tak řešíme co budeme dělat dál, pro jakou jinou alternativu se rozhodneme, nemusí být před námi jen jedna možnost volby. Ale co když jen vyčkáváme? A měníme každou chvíli svůj následující záměr? Dnes to prostě chce jen trochu víc trpělivosti.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde