Lenormand na 17.1.2019


Zrekapituluji-li dnešní den, pak jsem se sice od rána nezastavila, ale jinak byl den pro mě opravdu nádherný. Došel mi objednaný balíček z antikvariátu, knihy a karty, které se již nikde jinde nedají koupit. Sice jsem toho měla hodně, ale nikam jsem nespěchala, vše jsem dělala v naprostém klidu a harmonii sama se sebou a s okolím. Navařeno jsem měla z úterý, sojové maso s úžasnou houbovou omáčkou a bramborem. Na čtvrtek jsem vyložila z rozšířené verze Mystické lenormand a teď ke kartám:

MRAKY – ANDĚL – RAKEV

+ ČÁPI – DŮTKY

Po příjemný energiích, kdy jsem si odpočinuli k nám přicházejí těžší energie. Mraky ohlašují starosti a problémy, jsou to jakékoli nepříjemnosti. Díky nim můžeme pociťovat až chmury na duši, jsme nepříjemní až protivní. Když člověk neví jak dál, pak to má kousek k alkoholu, proto na něj pozor, tím by jsme danou situaci určitě nevyřešili, naše stavy by se jen prohlubovali. Mraky nás nabádají k trpělivosti, po každé bouřce vždy vysvitne slunce a my najednou věci uvidíme v mnohem jiném světle. Mraky je krátkodobá karta. V naší situaci dnes nejsme sami, vedle nás stojí anděl, kterého zde vnímám jako naši takovou podporu, oporu, která nám dává sílu a pro ty vnímavější nás svoji hudbou, svým hlasem uklidňuje. Rakev věci ukončuje, něco starého skončilo pro to, aby udělalo místo tomu novému. Nemusí to být pro nás hned příjemné, můžeme dnes onemocnět, věci najednou budou stagnovat, někdo nám může způsobit nepříjemný šok.

Díky této nepříjemné změně, díky tomu, že situace není není stejná jak před tím. Tak začínáme být ve stresu a pod napětím. Jediné co mě u této kombinace napadá je, že si máme o svých pocitech a o této proměnlivé situace s někým popovídat, pokud nemáme s kým, pak není nic jednoduššího než se z toho vypsat, tím se nám trochu vytříbí myšlenky. A dnes bych se určitě do žádné akce nepouštěla, počkala bych si na přívětivější energie, počkala bych si až se mraky přeženou pryč a vysvitne slunce.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Můj obchůdek s mandalami zde