Lenormand na 17.1.2020


Jsem vděčná za to, že Adélka pooperační období prožívala jinak než Bastet. Ta hned po probuzení a následně několik hodin potom, plakala, musela jsem ji stále chovat. Naopak Adélka ani jednou nezakňourala, jen jsem zvědavá, jak dlouho vydrží obvázaná. Na pátek jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

DŮTKY – PÁN – KŘÍŽ

+ LOĎ – DÍTĚ

Proč pořád něco musíme řešit? Čím víc to řešíme, tím je to pro nás větší přítěží a tím víc nás to táhne po energetické stránce dolů. Tento tlak, toto napětí si vůbec nemusíme nechat k sobě tolik připouštět. Někteří z nás mají v sobě vnitřní rozhovory, vnitřní hádky sami se sebou, mele se v nich rozumová stránka a stránka otázky jejich srdce. V partnerských vztazích budeme postaveni před zatěžkávací zkoušku a je teď na nás, jak to celé ustojíme. Situace se také může týkat různého vyřizování a jednání s úřady, v tomto ohledu jsme si na sebe toho mohli naložit trochu více, takže budeme mít tendence se sebe litovat. Ale celkově to zde vnímám pozitivně. S křížem tyto nepříjemné energie v nás a kolem nás uzavřeme, tedy za předpokladu, žes se k nim postáváme čelem.

Následující řádek je již pro nás pozitivní. Bezstarostně a lehce si pomalu jedeme dále po svém. Pomalu, po malých krůčcích uskutečňujeme svoje plány a sny. Je zde také velice pravděpodobné, že právě tím ukončením nepříjemné, stresující situace, jsme si před sebou otevřeli novou životní etapu. Nevidíme přesně kam směřujeme, ale to nevadí, plně důvěřujeme svoji cestě a hravě v ní pokračujeme. Loď s dítětem také odkazuje na touhu po dítěti a na myšlenky, které jsou tak trochu spojeny s bláznovstvím.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí ceník služeb

a moje autorské mandaly