Lenormand na 17.10.2019


Dnes se mi stala jedna malá věc, která mě tak úžasně v pozitivním slova smyslu nakopla. A o tom to přesně je, stejně tak, jak jedna pochybnost dovede zatemnit všechno světlo v nás, tak jedna jiskra veškerou tmu dokáže rozjasnit. Jedna malá věc dokáže být spouštěč věcí velkých, dokáže opět úžasně naprogramovat hlavu. Takže jsem dnes měla nádherný den. Na čtvrtek jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

VĚŽ – KŘÍŽ – RYBY 

+ LOĎ – DOPIS

Jen tato kombinace není zrovna ideální. Věž má mnoho podob výkladu, hovoří se o ní v souvislosti s rozchody, rozvody, odloučeními a výpověďmi v práci. Hodně lidí se právě díky ní stáhne do sebe a do svého světa, jiní se cítí sami ve čtyřech stěnách. Celkově s křížem to není zrovna příjemná situace, kříž na jedné straně věci ukončuje a na druhé říká, že situace, které se nachází za křížem, že jsou dané, že si jimi musíme projít, aby jsme něco pochopili. Já zde věž vnímám jako také zdržení, určitý problém, tak dále to teď nejde, tato situace není pro nás příjemná, někteří se mohou cítit přímo jako trpitelé. Co jsem komu udělala, proč zrovna já? Celé nás to po energetické stránce stahuje dolů, připadáme si jako kdyby jsme nesli na zádech tíhu celého světa. A o tom je právě ten karmický kříž, vydržet, vydržet, opět bude lépe. Po něm jsou hned karmické ryby, s nimi vlastně ani nevíme, co si o dané záležitosti máme myslet, nevíme k jaké straně se máme přiklonit. Chci opravdu odejít z práce, ze vztahu? Vím, že to dále tak nejde, ale nejsem schopná učinit rozhodnutí za kterým by jsem si stála. Sice se pro něco rozhodnu, ale pak vzápětí svoje rozhodnutí změním a jde to stále dokola. A my za to nemůžeme, to si jen osud tak s námi hraje, neříkám, že nemůžeme odejít, ale než dojdeme přesně k tomuto a nebo jakémkoli rozhodnutí, tak to bude pro nás opravdu těžké. Věž zde může také hovořit o našem přístupu k životu a zde takovém, který nás potrápí, takovém, který nás opět taká k nerozhodnosti. Ryby jsou i o penězích, když už nic, tak aspoň ty peníze tam jsou a budou.

A co by? My prostě nakonec půjdeme dál, půjdeme po naší cestě a nijak to nebudeme řešit. Je to vlastně to nejjednodušší řešení i když nás to přímo nenaplňuje, ale má to jiné výhody. Máme aspoň ty obyčejné věci, obyčejné běžné věci, obyčejný všední život. I když já v této kombinaci vnímám i něco víc. Pomalu, opravdu miniaturními krůčky se přibližujeme k našemu snu, ale to bude ještě hodně dlouhá cesta. Někteří jsou jen dál bez rozmyslu, bez toho, aby se svoji cestou zaobírali do detailů, což je také řešení.

Ještě se vrátím k prvnímu řádku, věž je také o samostatné práci i o podnikání, zde tato práce by pro člověka byla na jednu stranu přítěží, hodně těžká, ale na druhou stranu je zde jemu daná, určená a zároveň mu dává určité duševní bohatství i když o tom chvílemi může pochybovat.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop