Lenormand na 17 – 19.5.2024


Na konec týdne jsem pro vás vyložila z lenormandek a teď se podíváme na energie tohoto období:

MÁG – ZRCADLO – HNÍZDO + ČAJ – KOSA + VĚŠTECKÁ KOULE

Velice příjemné energie máme před sebou na konec týdne. Přímo ve své hlavě čarujeme, představujeme si věci, které jsou před námi. Přímo ukázkový příklad jedné z mnoha magických praxí, kdy mág energii posílá přes zrcadlo a tato energie se zesiluje a tím dává zárodek něčemu novému, tomu o co usiluje. Plně důvěřuje svému záměru, je klidný a relaxuje, možno právě u té relaxace čaruje ve své hlavě. Ano, přesně toto je jeho budoucnost….

Ve světské rovině vysíláme energii tím správným směrem, jsme poučeni z minulých chyb, na které se dokážeme dívat s objektivním pohledem. Využíváme veškeré své znalosti a dovednosti k tomu, aby jsme „správně“ dosáhli požadovaného výsledku. Může se zde také jednat o mistrnou komunikaci, která padne na úrodnou půdu. Ano, před námi se rodí něco nového, něco zatím ještě nevyslovitelného, co je zatím křehké a je nutné to opečovávat.

Zbytek víkendu prožijeme v naprosté pohodě, což pro některé z nás bude nečekanou změnou. Vnímám zde příjemné a klidné prostředí, kávu, čaj, víno… vůně… Víkend je o rozjímání o našich plánech a o naši budoucnosti…

S láskou a pokorou Katarina

V případě zájmu o individuální konzultaci stačí navštívit sekci ‚Ceník služeb‚, kde naleznete potřebné informace. Těším se na setkání s vámi a poskytnutí podpory na vaší cestě!