Lenormand na 17.2.2019


Dnes tady bylo nádherně, tak jen doufám, že bude takové počasí i zítra kdy se chystám s moji maminkou a dítětem na procházku včetně návštěvy brněnského podzemí. Je to ostuda, ale zatím jsem tam ještě nebyla, ale od malička jsem po tom toužila. Na neděli jsem vyložila z rozšířené verze 56ti karet lenormand a teď ke kartám:

POKLAD – MYŠI + CESTY – MĚSÍC

Hned mi zůstali v ruce tyto čtyři karty zároveň. Ach ty finance, pokud nejsou, pak se člověk opravdu díky jim natrápí. Poklad kromě většího bohatství, nemyslím zde jen pár korun, tak tato karta také představuje vnitřní naplnění. To by zde bylo za normálních okolností, kdy by jsme se cítili po energetické stránce úplně úžasně, řekněme že by se nám něco podařilo či by jsme se seberealizovali. Ale bohužel dnes bude něco, může to být opravdu cokoli, co nám tento pocit užírá, užírá až ho v určitém případě může sežrat celý. Myši se nám mohou podepsat na psychiku a díky jim si budeme připadat jako kdyby věci a vlastně i dnešek za nic nestál. Ale na druhou stranu zde myši mohou hovořit opravdu o nějaké nepodstatné věci. Člověk je občas takový, že dělá z komára velblouda. Jinak poklad také odkazuje na nějaký dobrý výdělek a možno i výhru v loterii, která zde dnes není.

Díky situaci z prvního řádku se dnes cítíme nejistě, nevíme přesně jakým směrem se máme vydat, či máme provézt ten a nebo ten druhý krok. Možno také máme strach z budoucnosti, nevíme co bude. Kdo cestuje, tak tomu se dnes stres na cestách nevyhne. No, snad to nebude zítra takové hrůza. Já už teď vím, čeho se moje situace bude týkat. Ráda bych otestovala foťák, ale bohužel mi chybí světelný objektiv do podzemí, který jsem se chystala si koupit až za dva měsíce. Takže se buď budu muset s tím smířit nebo si vezmu jiný foťák a nebo pojedu rovnou se dvěma, což bude pro mě při cestě do kopce dost nekomfortní. No, uvidím pro co nakonec rozhodnu.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde