Lenormand na 17.3.2019


Dnes se mi opravdu nic nechtělo, dopoledne jsem si zajela pro pampeliškovou kávu a kešu sýr. Pak jsem udělala příteli pořádek v papírech a nakonec jsem si šla lehnout. Do daní se pustím až zítra. Dnes jsem cítila doma takové napětí ze kterého mě trochu pobolívala hlava. Na neděli jsem opět sáhla po Gaja Lenormand a jako doplňkovou kartu jsem vyložila kartu z vykládacích karet Archanděla Gabriela.

SLUNCE – MEDVĚD – LEV

Při vyložení těchto tří karet jsem cítila, že další karty již nemusím vykládat. Slunce je nejsilnější karta z celého balíčku, léčí srdce, mysl i tělo. Se sluncem jsme plni optimismu, věříme sobě, věříme ostatním. Jsme plni energie, světla a hřejivého teplíčka. Umělci a vlastně i my všichni sršíme kreativitou, každou činnost jsme schopni dotáhnout do konce a zároveň z ní pak něco víc vytěžíme. I kdyby to byl jen takový vnitřní pocit triumfu a vítězství, to by nám zde stačilo a postaví nás to opět na nohy. Cítíme se jako někdo, někdo kterého lidé berou, někdo, kdo něco dokázal, kdo má v sobě hodně síly, aby zvládl dnes absolutně cokoli. Kdo je bez partnera (většinou ženy a nebo matky samoživitelky), pak ony budou vědět, že vše zvládnou, že je jen tak nic nepoloží, budou na sebe hrdé. Lev kromě hrdosti sebou přináší i jistou dávku velkorysosti. Je čestný, i když ví, že ze statutu ve kterém se teď nachází si může dovolit prakticky cokoli. Medvěd totiž občas svoji pozice využívá, může se chovat až nadřazeně. Lev má sice hlavu taky trochu výše, vždyť on je král, ale svoji moc nezneužije. A my opravdu máme být dnes na co hrdí, krásně nás to vevnitř zahřeje. Ono už dotažení do konce daňového přiznání a nebo cokoliv jiného co máte naplánované, to bude pro nás triumfem. Po energetické stránce prostě máme dobrou náladu, kterou nám nikdo nevezme.

PROSPERITA

Díky tvým činům k tobě přichází hojnost.

No, nepsala jsem to už? Na co sáhneme tam se daří. To budou u mě ty daňové bonusy. Tato karta se může týkat absolutně jakékoli oblasti našeho života. Umělci mohou prodat nějaké své dílo. Spisovatelé prodají knihu, článek. Podnikatelům mohou dnes přijít nové zakázky, ostatním přijde jiný nečekaný příjem. Hojnost zde nemusí být jen po materiální stránce, ale také po duchovní, hojnost lásky, citů… Něco ze sebe dám a pak to dostanu zpět. Hojnost je zde takové naše naplnění.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde