Lenormand na 17.5.2018


Zrekapituluji-li středu, pak mi nebylo zrovna nejlépe, měla jsem tolik plánů a místo toho jsem celý den proležela se střevními problémy, žaludeční nevolností a zimnicí. Shodou okolností všichni domluvení klienti sami přeložili schůzky, Vesmír to zařídil za mě a nechal mě odpočívat. V pondělí jsem prošla nejsilnějším zasvěcením do energií, které jsme kdy zažila, byla mi doporučena dieta a já se hned v úterý večer narvala sojovým masem s houbami, fazolemi a kukuřicí. Těžké jídla mi normálně nesvědčí, ale ono to bylo tak dobré. Hlavně že už teď večer začínám normálně fungovat, pár dní se teď pro jistotu budu trochu více hlídat. A teď ke kartám na čtvrtek:

VĚŽ – CESTY – MEDVĚD

+ STROM – MĚSÍC – SÍLA ZVÍŘAT

S věží se dnes můžeme uzavřít do sebe, kdy budeme sami ve svém světě a nikoho k sobě nepustíme, vzhledem k nadcházejícímu počasí se tomuto našemu stavu nedivím. Tato karta také pro někoho může hovořit o jeho samostatnosti, samostatné práci či podnikání. Zde ale vnímám, že samota nám bude jen a jen prospěšná, že se v ní budeme obrazně řečeno cítit jako ryba ve vodě. Můžeme ji brát jako takový náš způsob života, možno i zahleděný jen do sebe. Ten, kdo se rozhodně pro rozchod a nebo ten, kdo rozchodem projde či bude jen chvíli odloučen, pak ten touto situací získá pevnou půdu pod nohami, z odloučení něco získá. Jinak tato kombinace karet přeje podnikání, jak začínajícímu, tak již běžícímu, sice chvíli ohledně obchodů můžeme váhat, ale není se čeho obávat, již máme nějakou pozici získanou a pokud ne, pak se silou medvěda jsme schopni si určitou pozici vydobít.

Strom je náš život a životní prostor jako takový, s měsícem se můžeme cítit jednou na hoře, jednou dole, můžeme pociťovat různé obavy a strachy, budeme hodně emocionální, jak se říká, chmurný den je pro to rovnou stvoření. Ale já dnes s těchto karet cítím i něco jiného, měsíc také hovoří o nevědomé úrovni a zde se sílou zvířat by mohlo na této úrovni dojít k určitému spojení, buď nějakým stylem začneme komunikovat s našimi domácími mazlíčky a nebo se spojíme s naším totemovým zvířetem. Poslední karta také hovoří o duševních přátelích či strážných duších, které můžeme potkat na šamanské cestě. Dveře do jiného stavu vědomí jsou otevřené.

S láskou Kateřina