Lenormand na 17.5.2019


Dnes jsem ještě vstřebávala energie ze včerejška. Stále mě sice bolí trochu hlava, ale zároveň cítím, jak ze mě něco hodně těžkého spadlo co jsem na sobě nesla několik let, vnímám to i jako odčinění karmického problému, kterým jsem trpěla prakticky od malička. Zároveň mi to celé změnilo myšlení a pohled na celou situaci. A o tom celé to je, karmu si můžeme vyčistit pouze my sami, když situaci s pokorou a s láskou přijmeme a zároveň přetransformujeme svoje myšlení a přesvědčení. Na zítřejší den jsem tentokrát vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

MYŠI – HAD – SLUNCE

+ STROM – JEZDEC

V pátek nám budou ještě dobíhat nepříjemné energie. Je možné, že energie budou kopírovat dnešní nepříjemné, deštivé a smutné počasí. S myšmi nás něco bude štvát, nahlodávat nás. Budeme si říkat, že to za nic nestojí. Tato karta je hodně spojována s jakýmikoli ztrátami, jak finančními, tak emocionálními. A když něco není tak, jak by jsme si představovali, věci se táhnou, komplikují, lidé se vykrucují ze svých povinností a závazků, pak nám to celé může sednout i na psychiku, v nejhorším případě hrozí, že si přestaneme důvěřovat. Kdo řeší nějaký nepříjemný partnerský trojúhelník a nebo nevěru, pak zrovna toto bude ten důvod k nespokojenosti a trápení a opět jsme u ztráty sebedůvěry. Máme jediné štěstí, že se jako poslední karta vyšlo slunce, to opět může v našem životě být opravdové, doslova slunce na obloze, které projasní naše chmury a pochyby a nebo jen po energetické stránce kdy máme v sobě dostatek síly a energie na to, aby jsme spálili vše špatné z našeho života. S ním si totiž opět začneme věřit, s ním můžeme být opět vítězové.

Strom je o naší odolnosti a dostatku energie vše ustát, jen tak nic s námi nehne. I když se stromem mohou věci chvíli stát, ale ne na dlouho, s jezdcem se dají do pohybu tím správným směrem. V nejhorším případě se aspoň začnou nějak řešit. Ostatně i had na prvním řádku je o trpělivosti, nic není hned teď, chce to jen chvíli počkat.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde