Lenormand na 18.1.2018


Ačkoli ve středu jsem toho musela trochu víc postíhat, vše jsem s přehledem a bez stresů zvládala, ano, přiznám se, jen syna jsem při vyzvedávání z družiny musela trošku víc popohánět, aby jsem dojeli do kroužku včas. A my přijeli dokonce o dvacet minut dříve. A teď ke kartám na čtvrtek:

DÁMA – LILIE 

+ DŮM – LOĎ

Že by se pro nás začalo blýskat na lepší časy? Dáma je osobní karta nás žen a pro muže hovoří o ženě, která je jeho srdci nejblíže. Tato žena je dnes v naprosté harmonii, je vyrovnaná sama se sebou, se svým okolím a se všemi situacemi, které se jí týkají. Cítí klid a mír v duši, toto je poselství lilie. Lilie je také hlavní rodinná karta, že by dnes byla pro ni rodina důležitá? V neposlední řadě tato květina odkazuje na její sexualitu možno i milenecký poměr. Pro muže by toto spojení mohlo hovořit o tom, že pokud se v dřívějších dnech trápil kvůli konkrétní ženě, pak se s tím již vyrovnal a nebo ho dnes může čekat nějaké milostné dobrodružství právě s touto ženou.

Druhý řádek je také nádherný. Naše mysl bude pevná a neoblomně bude směřovat za uskutečněním a naplněním svého vytyčeného cíle. Dnes budeme tvořit trvalé hodnoty do budoucnosti. Ano, pro někoho by toto spojení také mohlo znamenat touhu po rodině a nebo touhu po nějaké nemovitosti, domu, bytu. Jiný může toužit po pevném zázemí, rodinném krbu. Loď na konci vnímám jako posun směrem vpřed za svými sny. Jinak toto spojení bývá také spojováno s dědictvím nebo jiným bohatstvím, které je na cestě k nám. Podnikání a obchody jsou stabilní. A někdo se dnes z domu může vydat na cestu, dejme tomu do zahraničí. Dnes jen samé pozitiva.

S láskou Kateřina