Lenormand na 18.10.2017


PES – DŮTKY – KOSA 

+ SLUNCE – DOPIS

První kombinace karet v hlavním případě hovoří o nečekané debatě či přímo výměně názorů s nějakým naším kamarádem, kamarádkou, přítelem a nebo také synem. Pes představuje většinou mladší a nebo mladě vypadající osobu oproti nám. Po energetické stránce by tyto karty představovali vnitřní rozpory toho, čemu my věříme a opět, jako kdyby tato situace přišla z ničeho nic, z nenadání jako zásah z čistého nebe. Pes je věrný, ochranářský, od teď až na pořád, představuje i určitou trpělivost, důvěru a respekt. Najednou bum a bude to tak, nebude to tak, mám věřit či ne, mám si jít za tím co chci, můžeme pociťovat i výčitky svědomí. Že by jsme si zničeho nic přestávali věřit?

Každopádně na dalším řádku je první karta slunce, to hovoří o světle, teple, energii a také optimismu. S dopisem by jsme se dnes mohli dozvědět příjemnou zprávu, pozitivní zprávu. Někdo naopak může i podepsat výhodný dokument, smlouvu. Komunikovat budeme lehce a bez problémů. Energeticky na mě toto spojení působí tak, jako kdyby jsme přímo nic nechtěli řešit a vše viděli optimisticky.

Shrnu-li to, pak problém se může objevit, ale taky nemusí, problém se může týkat opravdu jen druhé osoby – kamarádky, známé, přítele. Ta dotyčná osoba se může u nás jen jak se říká vykecat – pochlubit a nebo postěžovat? Slunce je dnes na naší straně, nic nedokáže jeho energii uhasit, takže jen tak nám něco den nepokazí, spíše se něco příjemného dozvíme.

S láskou Kateřina