Lenormand na 18.4.2019


Dnes byl poslední den, kdy byli moje obě děti před velikonočními svátky ve škole. Od zítřka mají prázdniny, tak skončili u babičky, která dnes peče sváteční cukroví. Já mám relax naplánovaný od pátku až do pondělí, kdy i já jsem se rozhodla, že budu držet svátky. Na zítřejší den jsem vyložila z pohanských lenormandek a teď ke kartám:

PTÁCI – STROM – KOTVA

+ DOPIS – LILIE

Nadcházející svátek je vidět už v zítřejším výkladu. Budeme se snažit toho stihnout co nejvíce, hrozí že nám v zaměstnání dají práci navíc. Tím pádem budeme stresovaní, nervózní a ulítaní. Tato energie se nám bude prolínat do našeho životního prostoru, řekněme, že nám naruší naši stabilitu, rozhodí nás to. Jediné štěstí, že ptáci sebou přináší pouze nárazovou energii, slétnou se, zavládne chaos a švitoření, jeden neví, kam má dříve svoji pozornost vložit, pak ale zničeho nic se rozlétnou a najednou je klid. Kdo se chystá na nákupy, pak ty dnes nebudou probíhat v klidu, hlava na hlavě, hluk… hlavně aby jsme vše stihli a v pátek mohli v klidu a míru relaxovat. S kotvou na konci vše dnes krásně ustojíme a troufám si říci, že zvládneme to, co jsme zvládnout měli. Jinak v této kombinaci karet strom s kotvou zde označují odpoledne, proto by bylo ideální vyrazit na nákup v dopoledních hodinách.

Jinak náš den bude ze začátku takový úplně obyčejný, všední. Možná se i dozvíme nějakou zprávu či přímo drb a nebo nám dojde dopis. Dopis s lilii odkazuje na dopis od rodiny, doporučený dopis a nebo rovnou na nějakou nabídku k sexuálnímu dobrodružství. Dále lilie je karta klidu, míru a harmonie a přesně těmito energiemi náš den skončí.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde