Lenormand na 18.7.2019


Tak, dnes jsem opravdu dotáhla jednu nepříjemnou věc do konce a opět mám na nějakou dobu klid. A musím říct, že mi dnešní den dal opravdu hodně zabrat, na druhou stranu mě těší, že se můžu sama pochválit, jak mi vše krásně zapadá poslední dobou do sebe. Stačí si jen do hlavy hodit myšlenku a ono se tak i stane. Za vše jsem vděčná a za vše také každý den děkuji, za každou příležitost, za každý dar a za vše, co mi život poslední dobou dává. Ve všem vidím souvislosti a celkově to do sebe zapadá jako puzzle. Týden mám v hlavě zubaře, vždy objednání trvá skoro měsíc i déle, dokonce je zázrak se ihned dovolat. Dnes ráno jsem zavolala a jsem objednána hned na zítřek, na čas, který mi nejlépe vyhovuje. Není to náhoda, přesně tak to mělo být podle programu, který jsem si hodila do hlavy a takových věcí se mi stalo více. Ale těch sedm pohárů mi dalo dnes zabrat, moje iluze ohledně svého partnera, několik dní slibuje jednu věc a dnes to zůstalo na mě. Jak moje maminka tvrdí a i já hodně toto zmiňuji, opravdu by musel nastat velký boom, aby se člověk změnil. Byl to detail, ale mě by opravdu potěšil. Na čtvrtek jsem vyložila z lenormandek a teď ke kartám:

SRDCE – MEDVĚD – CESTY

+ PES – RYBY

No, celkem příjemné energie nás čekají. Srdce je o lásce, nové lásce a o věcech, které děláme celým svým srdcem, o věcech, které nás naplňují, dělají nás šťastnými. Energie lásky z nás vyzařuje na všechny směry. Někteří srdce s medvědem spojují s majetnictvím a se žárlivostí. Já to zde vnímám tak, že právě naše srdce a řekněme i věci, které jsou v něm, věci, které cítíme od srdce, tak právě ony nám dávají pevnou půdu pod nohama. Díky lásce a svým láskyplným touhám, představám, máme v sobě velkou sílu ustát vše, sílu se poprat s celým světem. Díky našemu srdci jsme najednou někdo, lidé si nás budou všímat, budou si nás vážit. Popíši-li medvědem osobu, pak se převážně jedná o staršího člověka, především muže, tento muž má již v životě něco za sebou, má určitou pozici, něco vytvořeno, může to být např. náš nadřízený nebo učitel. V homosexuálních vztazích je medvěd partner. Ostatně i pro nás ženy může být medvěd současným partnerem a nebo mužem, do kterého jsme se buď zamilovali a nebo k němu ctíme určité sympatie. To vše by bylo hezké až na naše pochyby, ano, ne, je to ta správná cesta? Opravdu to tak cítím? Zde je jen jedna odpověď a tu zná pouze naše srdce.

A zde se nám energie opakují. Pes hovoří o důvěře a o sebedůvěře. Chci ho opravdu do konce života? Tím si nejsem jistá. Chvíli říkám ano, miluji ho, on je ten jediný a za hodinu jsem schopna změnit svůj názor o sto osmdesát stupňů. Mám mu věřit, nemám mu věřit? Mám věřit sobě? Opravdu jsem dobrá? Opravdu mě všichni berou? Ale, to přece není možné, ale proč by nebylo? Rozhodla jsem se správně? Chci to tak vnitřně? Je to jen kamarád a nebo víc? Toto vše se nám s tímto řádkem může točit v hlavě. Tato kombinace také odkazuje na naše finanční záležitosti a zde se nemáme čeho obávat, pes s rybami hovoří o stálém příjmu a o zázemí ve finančních záležitostech a nebo prostě jen máme nějakého bohatého kamaráda. Jen pro zajímavost ryby jsou pod hladinou, na kartě je voda a ta hovoří o veškeré vodě, tím pádem i alkoholu a ten by byl zde spjat se psem, s nějakým našim kamarádem a nebo mladším člověkem např. našim synem.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop