Lenormand na 18.8.2019


Tak jsem si dnes jela pro kočičku. Nejdříve jsem cestovala do jednoho azylového domu pro kočky kousek od Brna, ale od tam jsem si žádnou kočičku nedovezla, něco mi tam nesedělo. Jela jsem tam proto, protože jsem byla již domluvená, i když jsem vnitřně cítila, že to není dobrý nápad. Dokonce i karty mi říkali, že to mám odvolat. Nakonec jsem si jen ze zajímavosti prohlížela inzeráty a narazila jsem na nádherná koťátka, tak jsem si rovnou pro jedno zajelo. Nový člen naší domácnosti se jmenuje Adélka a jsou jí tři měsíce, ihned se socializovala jako kdyby sem patřila. Jen Bastet se jí bojí, stojí přede dveřmi na dvorku a zdráhá se jít domů. Vše chce svůj čas, věřím, vím, že se holky skamarádí. Na neděli jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

STROM – PTÁCI – PŘEDCI

+ SILOVÁ ZVÍŘATA – PARK

Hodně zajímavá kombinace. Strom je o naši odolnosti a také trpělivosti. Okolo nás může být vítr a vichřice a s námi to prostě ani nehne. Máme v sobě dostatek energie a síly. Náš život je stabilní, ale na druhou stranu je také neměnný. Bez náboje, je v něm stereotyp, jednotvárnost. Pokud řešíme, že se nějaká věc dá dnes do pohybu, pak jen čekáme a čekáme a ten pohyb tam dnes zatím ještě nebude. A když se nic neděje, tak začínáme být nervozní, možno máme trochu a nebo nárazově strach. V mém případě se situace týká naší Bastet a její bázlivosti. Ale ať vy řešíte cokoli, pak v tom nejsme opět sami. Předci zde představují vyšší síly. Buď hovoří o našich strážných duších, o našich milovaných zemřelým a nebo klidně i o andělech či jiných bytostech. Ptáci občas odkazují na číslovku dvě, dvojička, která má spolu nějaké spojení, i když zrovna teď záležitost mezi jimi stojí na místě?

Silová zvířata je další silná karta, nemusí přímo hovořit o našem totémovém zvířeti a nebo o zvířeti, které máme doma. Hovoří také o spřízněných duších, které známe z minulého a nebo více minulých. Tyto duše nás doprovází i teď. Ať již v tom reálném světě jako náš kamarád a nebo klidně i nějaké zvířátko. Tak i v tom světě astrálním. Buď tato duše je u nás všem ostatním na očích (přítel či naše zvíře) a nebo se s touto duší setkáme či nás bude doprovázet na nějakém veřejném prostranství či veřejné akci, na místě, kde se pohybují lidé.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop