Lenormand na 19.2.2019


Na následující den jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

RYBY – RAKEV – KVĚTINY

+ LILIE – KŘÍŽ

Ryby ty ve svém hlavním významu hovoří o penězích a o majetkových poměrech. Zde s rakví se jedná o finanční problémy, které nás mohou dnes potrápit. Tok peněz je zastaven, zdroj příjmu již nemusí vynášet tak, jak dřív, tím pádem je náš majetek ohrožen. Pozor zde na utrácení. Kdo naopak peníze má, pak se zde může jednat o tzv. mrtvé peníze a to takové, které jen leží a nevydělávají peníze další. I když s květinami naděje na zlepšení naší situace stále existuje, s nimi se i dnes opravdu nepatrně situace může zlepšit. Po energetické stránce bych první dvě karty přirovnala řekněme k takové psychóze, kdy přesně nevíme co chceme, ta může být kromě běžného stavu také způsobená alkoholem a nebo jinými návykovými látkami, zde by zabrala bylinková, prostě jakákoli přírodní a alternativní léčba. Opět je zde šance na změnu nálady k lepšímu.

Za normálních okolností, když by neplatil první řádek, tak by jsme byli v klidu, harmonii sami se sebou a se svým okolím. Ale kříž zde tento stav rozpadává, ukončuje ho a místo něho ho nahrazuje trápením. Klid je ten tam a my si budeme připadat jako kdyby jsme na zádech nesli opravdu těžké břemeno, které nás dusí a stahuje dolů. Jinak lilie hovoří i o sexu a o rodině, tím pádem tato nepříjemná energie se bude dotýkat celé naší rodiny, hrozí absence sexu.

No, popravdě když jsem to viděla, tak se mi to nechtělo psát. Zítra v 16:53 je úplněk v panně, pozor na zažívání, volte raději lehká jídla. Snažte se být v klidu, kromě žaludku, střev a slinivky budou citlivější také uši.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde