Lenormand na 19.6.2018


Dnes jsem byla u výkladu karet trochu kreativnější, sedla jsem si na růžový meditační kobereček a jako podklad pod karty mi padla do očí dlouhá fialová sukně, kterou jsem měla na sobě, tak jsem ji jen trochu natáhla před sebe a jako obvykle Bastet obcházela okolo mě sem a tam. A teď ke kartám na úterý:

ČÁPY – STROM – RYBY

+ KLÍČ – KŘÍŽ

No, popravdě v úterý nic moc situace, stále nemáme nic uchopitelného. Čápy ty sice hovoří o změně, ta se může týkat čehokoli, změny práce, změny partnera, stěhování, otěhotnění a nebo jen změníme myšlení. Tato změna se bude týkat přímo našeho života a životního prostoru jako takového, ale já ji dnes v kontextu s dalšími kartami vnímám jako takovou proměnlivou situaci, pokud se něco opravdu změnilo, pak my stejně nevíme na čem jsme. Bude to dobré, nebude to dobré, udělala jsem správně nebo neudělala, chvíli ho miluji a pak zase ne. Pokud chci ulovit určitého partnera, pak se mi to stále nedaří. Pokud řešíme finance, pak zde změna nastane i s nimi, nějaké by se dnes sice mohli objevit, ale je to pouze přechodné řešení.

To nám potvrzuje i druhý řádek, on se sice nějaký problém vyřeší, můžeme najednou vědět na čem doopravdy jsme, ale dál už dnes cesta nevede, naše jistota se pomalu začíná rozpadat. A pro někoho pokračovat dál bude znamenat risk. V nefunkčních partnerstvích je možné vyřešení problémů rozchodem.

S láskou Kateřina

Ceník služeb