Lenormand na 19.6.2019


Tak jsem celkem zvědavá na následující dva dny. Dnes nám vypnuli přívod plynu a začali pracovat na nové přípojce. Plyn nám zapnou až ve čtvrtek k večeru. A to ten den budou sekat do dřevěného obložení v předsíni, aby hlavní přívod natáhli ven, raději na to nemyslím a vidím až finále kdy bude po všem a konečně zde zavládne pro mě tolik vytoužený klid. Na středu jsem vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand a teď ke kartám:

PŘEDCI – PES – STROM

+ SLUNCE – JEZDEC

Krásné pozitivní karty máme. Předci padají celkem často, připomínají nám, že tady nejsme sami, duše našich zemřelých jsou nám na blízku. Buď se na nás přišli jen podívat a nebo u někoho jsou připoutané na stálo. A o tom by vlastně mohl být přímo i tento celý řádek. Je zde někdo a nebo něco, co je s námi déle, možno nějaký zemřelý přítel a nebo se zde jedná o dušičku, kterou známe z minulého života. Tato energie zaobírá, ovlivňuje náš život a životní prostot jako takový. Předci zde mohou charakterizovat jakoukoli komunikaci s tímto světem, např. přes vykládací karty, kyvadlo, spiritistickou tabulku, svíčku, automatické písmo… Někdo jako např. já takto komunikuje již dlouhodobě, jak jsem psala výše, tak je to součást jeho života. U jiného se může objevit právě ta spřízněná duše jen nárazově. Pozitivní zde je, že věříme v to co děláme, v to, co cítíme, i když se někteří z nás při této komunikaci nemusí nějak hnout z místa, ale to zde dnes není účelem.

Účelem je zde to, jak to celé na nás působí. Velice, velice pozitivně. Nabíjí nás to, opět si začínáme věřit, opět začínáme pozitivně myslet a celé jako kdyby nás to navedlo na tu správnou cestu. Možno se dozvíme i nějakou příjemnou zprávu. Obecně zde můžeme mít i energii a sílu na to, aby jsme ovlivňovali okolí okolo nás. No, co se týče toho ovlivňování, pak nás právě ta dušička může na tuto cestu, cestu za štěstím navést. Na tom nevidím nic špatného.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop