Lenormand na 19.9.2017


HORA – SLUNCE – PES

+ PTÁCI – MRAKY

Před námi se dnes objeví překážka, něco co si stoupne do naší našlápnuté cesty a nepustí nás dále. Je to problém, blok, nepřítel. Občas o hoře hovořím jako bloku v hlavě a frustraci. Také může představovat dominantního, umíněného člověka, tzv. symbol hory, má svůj názor, svoje plány a přes to nejede vlak, bude to tak a ne jinak. Za horou svítí sluníčko, to my ale nevidíme. Hora blokuje jeho energii, bere nám sílu. Ale energii slunce nedokáže nic uhasit, dokáže jí jen oslabit. Pokud my dnes použijeme veškerou sílu, kterou máme k překonání překážky, půjdeme až na okraj svých sil, pak tuto překážku zdoláme a bude to pro nás opravdu nesmírná úleva. Slunce se psem přímo hovoří o vytrvalosti. A po nás se dnes chce, aby jsme byli optimističtí, věřili si a byli vytrvalí ve svých záměrech.

Je sice pravda, že změna, která dnes přišla, není zrovna ideální. Možná přinesla do našeho života jen samé nejasnosti, jak to pak bude dál? Co mě vůbec potom čeká? Bylo by lépe, když by vše zůstalo při starém. Ale proč? Energie mraků je krátkodobého charakteru a po každé bouřce, každém dešti se vždy vyjasní a vysvitne slunce. A až se to stane, pak uvidíme co bude dál.

Já v dnešních kartách přímo vidím svoji současnou situaci, jak jsem vyzvedla syna z družiny, tak jsem zjistila, že je nemocný, chytl nepříjemnou virózu, tak zůstane se mnou doma. Moje maminka si ho chtěla vzít k sobě abych měla klid na práci, ale malý chce být se mnou, tak budu respektovat jeho přání a mezi prací ho budu obskakovat. Ale vše se dá zvládnout.

S láskou Kateřina