Lenormand na 19.9.2018


Dnešní den byl pro mě hodně náročný, maminka má zlomenou ruku a já jsem dnes s ní vstávala ve čtyři ráno, abych jí pomohla po celé čtvrti roznést noviny, minimálně týden budu takto s ní vstávat, já, která neusne dřív než před půlnocí i kdyby jsem v té posteli ležela, to jsem si včera ověřila, zamhouřila jsem oko až po druhé hodině. Do toho jsem dnes řešila problém na svém druhém webu, kde mám svoji autorskou tvorbu, nakonec jsem svoji práci, kterou jsem tvořila nonstop celý víkend, musela smazat, stávají se i horší věci, pokud nejde o život, pak o nic nejde. Zítřejší karty jsou již o něco veselejší a teď k předpovědi:

SRDCE – PES – PÁN

+ MYŠI – PÁN

Zítra nás určitá věc, něco od srdce potěší, budeme dělat věci, které máme rádi. Srdce hovoří o lásce, nové lásce, zamilovanosti, spokojenosti, radosti a o tom, že je vše tak, jak má být. Díky tomu si opět můžeme začít důvěřovat a budeme dělat věci, které s námi a naším vnitřním nastavením rezonují. Možno někdo najde něco, co ho bude dlouhodobě naplňovat. Pes zde totiž představuje trvalé hodnoty. Je zde možné, že se v našem životě objeví nějaký kamarád, přítel a nebo osoba mladší než jsme my, může se zde jednat např. i o syna a on či ona potěší naše srdce, dnes také mohou vznikat příjemná a naplňující přátelství, která časem mohou přerůst i v něco víc. A jak jinak, celé je to dnes také o nás, co do svého života připustíme, to také máme, chceme být spokojení, pak budeme, chceme se užírat, pak budeme, ale o tom je druhý řádek.

Chrousty, chrousty v naší hlavě, něco nás žere, něco náš štve. Jsme podráždění a nerudí a proč, když vlastně ani nemusíme. Jak jsem psala, tak je to celé na nás a jak se k dané záležitosti postavíme, to si musím říct hned ráno po probuzení a musím se na to svoje brzké vstávání podívat z jiného úhlu pohledu a to by jsme měli dnes všichni.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Navštívili jste již můj obchůdek na Fléru? zde je odkaz