Lenormand na 19.9.2019


Nakonec po velkém váhání a zvažování proč bych to měla a proč bych to neměla, jsem si nakonec udělala radost a objednala jsem si nový mobil. Nehorší ze všeho je naše hlava, já ho vlastně nepotřebuji, s tím starým jsem spokojená, chvíli jsem se cítila jako velký pokrytec. Na druhou stranu jsem si vzpomněla na svoji dceru, jak se velice těší na můj loňský model, skoro dva roky si vytrpěla s rozbitým displejem, tenkrát to byl několikátý mobil v řadě, který ji spadl na zem. Věřím se z toho poučila a do budoucnosti si dá větší pozor. Zároveň jsem dnes udělala radost i svým dvěma chlapům, muži a synovy, vše totiž souvisí se vším. Jen si všichni musíme do příštího týdne počkat. Na čtvrtek jsem vyložila z Lenormandek a teď ke kartám:

KVĚTINY – PARK – JEZDEC

+ JETEL – MRAKY

Opět přímo nádhera, teď mám na jazyku tuto větu: „Když se daří, tak se daří!“. Což pro mnohé z nás bude čtvrteční realitou. Květiny hovoří o všem krásném co si jenom dovedeme představit, o štěstí, lásce, kráse, spokojenosti, naplnění a také o příjemných setkáních všeho druhu včetně milé společnosti až po různé malé i velké dárky. Květiny je takové to štěstí, že můžeme skákat až k nebesům. A týká se i toho, jak budeme působit na veřejnosti, mezi ostatními známými a neznámými lidmi. Ostatně i ostatní okolo nás nám budou připadat milý, příjemní i krásní navenek a nebo vevnitř. Pokud budeme řešit různé úřední záležitosti a čekají nás různá jednání, schůzky, pochůzky, setkání… pak vše bude probíhat v těch nejlepších energiích. Věci naberou příjemný spád směrem do předu, začnou se vyvíjet. Dnes můžeme obdržet pozvání do společnosti, pozvání na nějakou kulturní akci, oslavu a nebo pozvánku na rande popř. pozvání na pohovor. Ať je situace jakákoli, pak květiny nám vždy dávají naději na její zlepšení.

Ano, i tento den se setkáme s malým mráčkem, ale není to nic hrozného. Řekněme, že se zde jedná jen o takovou malou a nebo krátkodobou nepříjemnost. Energeticky se zde může jednat i o malý zmatek nebo takovou malou nejasnost. Mraky jsou o trpělivosti, když chvíli nevíme, kam máme jít dál, pak nás nabádají k tomu, aby jsme se na chvíli zastavili počkali si na sluníčko, to vyjde vždy po každé bouřce a my v jeho záři uvidíme věci v jiném světle.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop