Lenormand na 2.3.2018


Trochu zrekapituluji svůj dnešní den, už druhý den po sobě mi není nejlépe, chvílemi mě trochu pobolívá hlava, žaludek mám jako na vodě, i když dnes už to bylo mnohem lepší, průběžně se přes reiki srovnávám. Hned po půlnoci, v 1:51 nás čeká úplněk v panně. Panna je právě spojena s těmito zažívacími orgány, trápením, střevama. Dále je spojena s očima a ušima. Takže tyto orgány mohou být citlivější a doporučuje se je nezatěžovat. Ideální by zde byl půst s dostatkem čisté vody. Dnes jsem natolik přecitlivělá, že mi smrdí a je mi zle i ze zapálené čajové svíčky. A druhý den mi nedělá dobře cokoliv co pozřu a obsahuje to sóju. Budu si muset pomalu přizpůsobit jídelníček fázím měsíce. Na druhou stranu mě dnes přítel příjemně překvapil a udělal radost, dovezl mi nečekaně velkou kytici růžových růží. A teď ke kartám na pátek:

VĚŽ – PES  + HVĚZDY – DÁMA

Věž hovoří o samotě, odloučení a rozchodu. Dnes se budeme cítit sami, úplně mimo od přátel a nebo od přítele. Také věž může hovořit o našem pocitu, kdy se stáhneme do sebe a nebudeme mít chuť s nikým a ničím komunikovat jako kdyby jsme si ode všeho drželi určitý odstup. Pes se věže věrně drží, tím pádem by se mohlo jednat o dlouhodobější stav. V zaměstnání se situace bude týkat samostatné práce.

A co budeme dělat mezi čtyřmi stěnami? My budeme snít, muži budou snít o ženě, kterou mají a nebo kterou by si přáli mít po svém boku. A my ženy budeme také snít, budete se toulat po hvězdách, některé si mohou až stavět vzdušné zámky, jiné budou stát nohami na zemi. Hvězdy hovoří o jasné mysli, kdy najednou budeme vědět jak dál, někdo může mít až záblesky geniality, naše plány budou pod šťastnou hvězdou a mají velkou šanci na úspěch. Hvězdy s dámou charakterizují umělecky nadanou ženu, duchovně, spirituálně nadanou ženu a nebo tato žena má prostě jen velké štěstí.

S láskou Kateřina