Lenormand na 2.4.2017


HAD – PRSTEN – VĚŽ

+ KVĚTINY – DÍTĚ

Dnes začnu u sebe, mě dnes karty potvrdili, že se budu zabývat komplikacemi v daňovém přiznání, protahování, spletitosti… Jak já se s tím od soboty trápím… ale podle spodního řádku to zvládnu a bezstarostně a vesele půjdu dál… ať je to už za mnou…

Had jsou spletitosti, problémy, komplikace… tato cesta je zdlouhavá, možná i s nečekanými problémy, nemůžeme jít rovno, ale musíme věci, situace a cesty obcházet. Týká se našeho vztahu, jak osobního, tak i jakéhokoli smluvního, písemného. Jako osobu had popisuje cílevědomou, inteligentní ženu, možno také sokyni, rivalku, milenku, šéfovou a nebo také kolegyni. Ta může stát hned vedle našeho vztahu. A my ní a nebo těmto komplikacím můžeme tento vztah opustit, rozejdeme se s partnerem, odloučíme se třeba jen na chvíli, pokud zůstaneme, pak se uzavřeme do sebe, do svého světa, do čtyřech stěn… Věž také představuje úřady, úřední moc a naši samostatnost.

Květiny je nádherná karta, slibuje vždy zlepšení situace, ať je jakákoli. Hovoří o příjemné době, štěstí, spokojenosti, příjemných událostech, možná i oslavě díky úspěchu… A oslavě proto, že to staré je pryč a my jsme bezstarostně vykročili do nového začátku, začal nový koloběh našeho život.

S láskou Saxi