Lenormand na 2.5.2019


Dnes byl takový příjemný den, s přítelem jsme se políbili na zahradě u rozkvetlého keře. Na jídlo jsem dnes zaexperimentovala a vytvořila jsem brokolicové karbanátky, které jsem si dala se salátem. Byly úžasné, ale i tak se po nich cítím těžce a trochu nafouklá, chtělo by to něco lehčího. Teď jak píši tyto řádky, tak se u nás zatáhlo a začalo pršet. Na zítřejší den jsem vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand a teď ke kartám:

HVĚZDY – SILOVÉ ZVÍŘE + STROM – LIŠKA

První řádek je nádherný, hvězdy občas hovoří o nás jako dětech štěstěny, o tom, že jsme ve správný čas na správném místě. S nimi najednou přesně víme a vidíme kam směřujeme. Hlavou se nám honí různé plány a nápady ohledně naší budoucnosti. Sršíme nápady, občas až geniálními. Příznivý vývoj událostí je na cestě k nám. Říká se, že nejdříve věc musí vzniknout v hlavě a pak se postupně začíná stávat skutečností, i když s hvězdami můžeme být až velkými snílky, takovými, kteří se vznáší až někde v oblacích. Na tom ale nevidím nic špatného. Se silovým zvířetem by ti duchovně vyspělejší mohli navázat telepatické a nebo jiné spojení. První spojení také odkazuje na šamanské cestování. Jinak silové zvíře nemusí být přímo zvířetem, tato karta také hovoří o spřízněných duších, které nás doprovázejí během našich životů, buď jsou s námi v reálu a nebo jsme na ně dnes opravdu silně napojeni. Možno nás i určitým způsobem postrkují. Ostatní z nás si budou třeba jen rozumět se svým psem či kočkou.

Strom s liškou je také takové zvláštní spojení. V jednom případě nám může sdělovat, že vychytrale proplouváme životem. V druhém případě je pro nás upozorněním, že ve svém životě něco nevidíme. Zrovna teď máme určitou životní představu a ona je mylná, neplatná. Liška zde nemusí být pro nás nic špatného, jsme snílci v hlavou v oblacích, představujeme si, plánujeme si a naše představa nemusí být uskutečnitelná přesně tak, jak by jsme si přáli. I když liška zde opravdu může u někoho odkazovat na lišku, na člověka, který stojí hodně blízko a ten člověk se snaží vše dělat jen pro svůj vlastní prospěch, nedívá se na ostatní. Na druhou stranou, tou liškou můžeme být i my sami a zde je liška upozorněním, že to není správné. Ale to se každý musí podívat do svého svědomí jaká varianta se ho týká.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde