Lenormand na 2.6.2019


Dnes nebudu psát, co jsem dělala, protože teď tři dny po sobě je to stále stejné. Ale už jsem se aspoň dopracovala tam, kam jsem chtěla, stále to je běh na dlouhou trať, ale teď už jen ten příjemný. Skoro týden jsem neviděla žádný film v televizi a spát jsem chodila až k ránu. Přítel mi dnes říkal, že se diví, že mám na to trpělivost, že on by ji neměl. Mě to za to stojí, vím to. Zítra jsem se rozhodla, že si dám celý den relax, tato práce počká. Jen nevím, zda relaxovat dokážu. Na zítřejší den jsem vyložila z mých milovaných lenormandek a teď ke kartám:

SRDCE – HAD – KVĚTINY

+ KŘÍŽ – CESTY

Hodně zajímavá kombinace. Celkově had v srdci hovoří o zradě a o takovém pocitu, kdy díky ní máme tendence nevěřit ostatním a nebo také ztrácíme důvěru sami v sebe. Celkově tento problém může nastat, když něco opravdu hodně vnitřně chceme, citově se angažujeme a pak najednou věci nejdou přesně tak, jak by jsme si představovali. Zde ale s květinami máme v sobě naději, že situace dobře dopadne. Ta naděje tam opravdu je, ale musíme si uvědomit, že had nás také zkouší trpělivosti. Dále je zde i pravděpodobnost, že tím hadem, který naruší jinak náš velice příjemný den, tak tím hadem může být např. nějaký nepřející člověk, někdo kdo škodí a nebo jen pomlouvá, popř. i nějaký jiný narušitel našeho spokojeného vztahu. My se jím ale rozhodit určitě nenecháme.

Ano, celá tato záležitost může být pro nás opravdu náročná, může nám připadat, že jsme si toho na svá bedra naložili hodně. Zde je ale důležité si uvědomit, že to byla jen naše volba, že můžeme jít dál, máme před sebou i jiné varianty, nesčetně mnoho variant cest. Ale všechny mají jedno společné, nejsou jednoduché. Vnímám to celé zde jako naši karmickou zkoušku. Proto by bylo zde vhodné se rozhodnout jen pro jednu variantu a té se neústupně držet.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde