Lenormand na 2.7.2017


DŮTKY – DŮM – MRAKY

+ STROM – KOSA

Dnešní den bude o komunikaci, konverzaci a možno také hádkách. Důtky sebou mohou přinášet i jistý stres a rozkoly. Dříve na této kartě býval vyobrazován meč, ten v jednom případě značil rozchod ve vztahu a nebo situaci k němu směřující. Tato komunikace bude v našem domě, bytě a také se může týkat osob v něm žijících, naší rodiny. Někdo zase na druhou stranu může řešit nepříjemnosti se sousedy, komunikaci a řešení záležitostí okolo nemovitosti. Situace nebude pro nás nijak příjemná. Mraky a ke všemu svoji tmavou stranou představují těžkosti, problémy a mrzutosti. Pokud se podívám na domov v jeho druhém významu, pak bude chřadnout naše tělesná schránka. Ještě mě napadlo při tomto rozložení karet: hádky se sousedy kvůli kouři, zamořování domu, grilování?

V našem životě se objeví nečeká událost, která do něj zasáhne. A teď radostně či nikoli? Nečekaný životní úspěch a nebo trauma? Kosa také může být varování, nabádá nás k obezřetnosti.

Když se podívám na tyto první tři karty z pohledu naší duše, pak můžeme v našem životě, na naší životní cestě pociťovat vnitřní spor, rozkol. Prožíváme krizi, realita versus to, co cítíme, jak by jsme si to představovali vevnitř. A stále jako kdyby jsme ve své duši, v sobě neměli jasno. Strom s kosou tady může být přímo ten zásah, to rozuzlení na které čekáme.

S láskou Saxi