Lenormand na 2.7.2019


Před chvílí byla u nás v Brně vichřice. Z ničeho nic se zatáhlo, začali lítat popelnice na ulici a židle na zahradě. Pár krát se zablýsklo a zaburácelo, strhla se chvilková přeháňka a opět se roztáhlo. Škoda, mohlo to vydržet déle. Na úterý jsem vyložila z Mystické lenormand a teď ke kartám:

KVĚTINY – ANDĚL – LOĎ

+ KOTVA – SRDCE

Nevím jak to dělám, ale poslední dny mi padají nádherné karty, ani dnes není výjimka. Květiny hovoří o všem krásném co si v životě dokážeme představit. O štěstí, spokojenosti, lásce, zamilovanosti… Je předzvěstí různých příjemných setkání a oslav. Ve vztazích se s nimi občas hovoří o zasnoubení a nebo celkově odkazují na malé či velké dárky a nebo přímo květiny jako takové. S nimi jsme dnes šťastni tak, že můžeme vyskočit až k nebesům. Ostatně i andělé dnes stojí při nás a kdo cestuje, pak jeho ochraňují na jeho cestě. Loď zde kromě prostorově vzdálenějších míst odkazuje také na naše sny, přání a naděje. Je zde možné, že právě andělé a nebo naši jakýkoli ochránci či průvodci nás v našich snech a našich plánech trochu postrkují, ale to je zde jenom dobře. Loď hodně vykládám i jako naši životní cestu, naši životní pouť.

Konečně jsem našli naši rovnováhu. Našli jsem jsme místo, kam patříme. Místo, kde se cítíme dobře, kde to milujeme. Po energetické stránce tato kombinace hovoří o rovnováze v našem srdci. V určitých výkladech kotva se srdcem značí závislost na lásce, já to zde vnímám jako lásku, která je pevně spjata v nás, která je hluboko zakořeněna v našich kostech, v naší podstatě. Dnes prostě děláme věci, které nás baví a které dělat chceme, které jsou přímo z našeho srdce. Že by nás náš anděl konečně správně popostrčil?

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop