Lenormand na 20.12.2018


Energie cítím tak, že to postupně okolo mě začíná gradovat, stres, nervozita a shon začíná nabírat na síle, přesně toto se také ukazuje v kartách na středu. Tentokrát jsem vyložila z Mystické Lernormand.

CESTY – KOSA

+ KLÍČ – DŮTKY – KOTVA

Jako hlavní karta dne padly cesty. Tzn. že na nás dnes čeká určité rozhodnutí a my před něj budeme postaveni nečekaně. Nemusíme s touto situací počítat, ale vnímám to tak, že se budeme muset rozhodnout. V podstatě nerozhodnost, kdy budeme stát uprostřed a necháme si určitý čas na rozmyšlení je také cesta, ale ta na nás nebude po psychické stránce působit dobře. Rozhodování zde může být také pod tlakem, dejme tomu časovým presem a nemusí být pro nás zrovna příjemné.

V ruce ale máme něco, čím daný problém vyřešíme. Klíč nám jak otvírá všechny dveře, tak také zavírá. Klíč je také předzvěstí věcí a situací, které přicházejí jisto jistě. Zde ho také vnímám v souvislosti, že jediný člověk na kterého se můžeme spolehnout jsme my sami a právě proto jsme si na sebe toho vzali trochu více než můžeme unést. Týká se to věcí, které jsou pevně spjaty k nám, u mě se to týká toho, že se snažím tento týden zvládnout jak svoji práci, tak i vše perfektně zařídit na Vánoce a do toho bych chtěla uklidit, což je v mém případě nadlidský úkol. Chtěla bych vše zvládnout do pátku až přítel dojede domů, aby bylo vše již zařízené. Měla bych zde trochu slevit ze svých požadavků, nebrat vše tak vážně a chvíli si taky odpočinout. Jinak tento shon se mi může podepsat na zdraví a dále může otřást moji pevnou základnou. Tyto karty mi otevřeli oči.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz