Lenormand na 20.3.2018


Dnes jsem se trochu s výkladem na zítřek zpozdila, jela jsem po dlouhé době do Globusu jen pro pár věcí a nestačila jsem žasnout nad koutkem zdravé výživy, tolik veganských a bezlepkových věcí pohromadě jsem dlouho neviděla a vše bylo i přehledně popsáno. A teď ke kartám na úterý:

DUCHOVNÍ PRŮVODCE – KLÍČ

+ CESTY – DŮTKY

První karta mi přímo vylítla sama z balíčku. Zítra by jsme měli mnohem více poslouchat hlasy, které přicházejí z našeho podvědomí, myšlenkám, které se nám motají v hlavě. Protože pokud je poslechneme, pak tím vyřešíme náš problém, duchovní průvodci nás budou doprovázet na naší cestě, jejich rady budou přesně ty, které my potřebujeme.

Cesty zde hovoří o naší cestě, o našem rozhodnutí, kdy stojíme na rozcestí buď uděláme to a nebo se dáme tou druhou cestou. My ale váháme, jsme z našeho rozhodnutí vystresovaní, úplně se to v nás hádá. A zde by opravdu stačilo jen poslechnout náš vnitřní hlas. Jak co cítíte vevnitř? Jaká cesta je pro vás ta příjemná? A nebo vám na té cestě, kterou se máte vydat něco nesedí? Pak ta cesta není správná a duchovní průvodce vás v tom jen utvrzuje. Na něj se můžete spolehnout.

S láskou Kateřina