Lenormand na 21.6.2019


Tak, dnes to mám konečně vše za sebou. Dělníci byli tak šikovní, že nám jen dřevěné obložení nařízli a muž desky vrátil opět nazpátek. Jen jak bydlím ve starém době, tak se rozdrolila část zdi ve studiu hned z druhé strany co vyváděli uzávěr plynu, tak i toto mi opravili. Muž se chystá v létě malovat, takže mi to zamaluje bílou barvou. Takže vše nakonec dopadlo dobře, měla jsem z toho větší obavy. A synovi je také lépe, skoro po měsíci už chodí opět do školy, dnešním dnem má i veškeré písemky a zkoušení za sebou. Na pátek jsem vyložila z Lenormandek a teď k nim.

PES – DÁMA – PRSTEN

+ DŮM – VĚŽ

Pes je symbolem přátelství a ochrany řekněme od teď až do konce života. Hodně ho vnímám v souvislosti s věrností. Můžeme se mu se vším svěřit, můžeme mu důvěřovat, opřít se o něj. Je spolehlivý a čestný. Pokud se vrátím k té věrnosti, pak je to věrnost taková, kdy jsme věrni sami sobě, svým snům a svým ideálům, neustupujeme z nich. Co se týče osoby, pak pes je buď nějaký kamarád, kamarádka a nebo klidně i partner, většinou se zde jedná o mladšího člověka, ale nebývá to pravidlem, je to spíše o tom, jak tohoto člověka my sami vnímáme. Občas mi ve výkladech pes vychází i jako syn. V zaměstnání se jedná o přátelskou atmosféru, co se týče pozice, pak spíše podřízená, možno taková, kdy se dáma uprostřed bude snažit se všemi vyjít. Jaké si to ona totiž udělá, takové to má, je to její vztah, její hřiště. Je teď jedno, zda se jedná o nějaký opravdu kamarádský, manželský a nebo pracovní poměr. Dnes se dá vše vyřešit po dobrém a ke spokojenosti všech zúčastněných, tedy čestně a také s dávkou trpělivostí.

Dům zde hovoří o našem domově a o lidech, kteří v něm s námi žijí. Je to jedna z velice stabilních karet. S ním máme své jistoty, svoje zázemí a soukromí. Je to takový pevný základ, který nám jen tak někdo nevezme. S ním jsme u cíle a stojíme na vlastních nohou. Což z věží jsme si toho plně vědomi, náš dům, naše království a nikdo nám prostě nebude do toho kecat. Chovám se doma tak a tak, protože na to prostě mám právo, zastávám tento názor, tento konečný názor, protože jsem to prostě já. Věž zde značí nás postoj, i když chvílemi zde můžeme mít problémy s vysokým Egem, ale to si každý musí již přebrat sám. Někdo se zde bude zaobírat věcí, že mu to vyhovuje tak, jak to je a nic nechce měnit. Obecně se tato kombinace vykládá jako výpověď, odloučení od rodiny, odchod od rodiny a vystěhování. A nebo se zde jedná prostě a jednoduše o výškovou budovu.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop