Lenormand na 21.7.2020


Dnes jsem opět od rána byla v jednom kole, ale nijak mi to nevadilo. Hlavní je, že jsem teď v klidu doma a mohu napsat předpověď na zítřek. A teď ke kartám:

HORA – STROM + MĚSÍC – KOTVA + DŮTKY – SRDCE

A to jsem si říkala, že se blýská na lepší časy a dle těchto karet to v úterý neplatí, energie jsou ne moc příjemné, přímo nás rozhazují. Hora je o problému, o něčem, co se před námi objeví a nepustí nás to dále. Může se zde jednat o skutečnou, reálnou překážku, tak i o určitou představu v naší hlavě, které se ne a ne pustit. Hora kromě jakéhokoli bloku také odkazuje na nepřítele, na člověka, který když si postaví hlavu, tak přes to nejede vlak a my s ním nehneme. Celkově nám hora blokuje náš život a naši životní energii, můžeme si připadat, jako kdyby nás něco tlačilo dolů a my by jsme zatím tak strašně moc létali. Holt s tím dnes nic neuděláme, hora i strom nás učí trpělivosti, říkají nám, že vše nemůžeme mít teď hned a že vše nemůže jít pokaždé dle našich představ. Pozitivní na stromu je, že díky jemu trpělivě a okolně čekáme, stojíme na místě, ono to nějak dopadne, máme dostatek síly to vše ustát i když to není příjemné a bere nám to energii.

Na druhém řádku mi zůstaly v ruce hned čtyři karty, já je vnímám jako další dvě dvojice a v podstatě hovoří o podobných energiích. S měsícem balancujeme, chvíli jsme nahoře a pak dole, jsme stresovaní díky našemu zaměstnání a nebo díky místu, ke kterému jsme určitým způsobem uvázáni. Kotva je za normálních okolností o rovnováze, sice se snažíme do ní dostat, ale moc nám to nejde. U mnohých z nás mohou vylézat na povrch různé skryté strachy a obavy. V nejlepším případě jsme chvíli nahoře a pak dole, v nejhorších hrozí deprese. Stále něco v sobě řešíme, cítíme se pod tlakem, srdce, rozum, srdce, rozum… Chceme to opravdu a nebo chceme vnitřně něco jiného?

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je aktuální ceník služeb