Lenormand na 21.8.2018


Na zítřejší den jsem vyložila z Lenormand a teď ke kartám:

MĚSÍC – DÁMA – LOĎ

+ KŘÍŽ- VĚŽ

Jako první mi vylítl z balíčku měsíc, ten hovoří o takové rozkolísané náladě, kdy jednou jsme dole a za chvíli zas nahoře, nálada se nám může střídat nečekaně během dne, v nejlepším případě chytneme třeba impuls ke smutku z romantického filmu a nebo objímajícího se páru, v nejhorším případě můžeme upadat až do těžkých psychických stavů. Jako druhá mi padla dáma, tzn. že se situace týká zde nás žen, možno máme spoji  periodu a nebo nebo můžeme být přecitlivělé z čehokoli jiného. Každopádně pokud ale budeme chtít, pak s tímto stavem zatočíme, nebudeme se mu podřizovat a půjdeme si pomalu za svými sny, půjdeme v životě dále, začneme si plánovat další věci a pomalu je budeme uskutečňovat. V zaměstnání budeme plnit úspěšně úkoly, obchodníci budou uzavírat další obchody a nebo je čeká obchodní cesta. V hlavě můžeme plánovat cokoli, od naplnění ve vztahu po dovolenou, Loď také odkazuje na zahraničí a na moře a oceány. Jinak je to také dlouhodobější karta a říká nám, že každý sen, každý plán potřebuje k jeho naplnění svůj čas.

No a máme to tady, kříž je spojený s trápením, s tím, že se nám může zdát, že si na svých zádech neseme těžký kříž. Odkazuje také na karmické zkoušky, na věci, kterými si prostě musíme projít. Věž je naše taková izolace, v podstatě je to omezení. Někdo se může cítit sám, jiný nebude sám, ale naopak se zase přede všemi uzavře sám do sebe. Věž také odkazuje na rozchod, rozvod či izolaci a ta je daná, tak to prostě má být, proto by bylo dobré, kdyby jsme ji a nebo i jiné omezení v našem životě přijali, má to tak být. Pokud se na situaci podívám ještě jinak, pak věž zde hovoří o samostatnosti, samostatné výdělečné činnosti, přestaňte se ji bát a začněte pomalu uskutečňovat své sny.

Já se s problémem, který řeším musím také smířit, nic jiného mi nezbývá, dojela jsem na dovolenou a zjistila jsem, že jsou zde se stravou sto let za opicemi, tak tu zatím trpím hlady, najíst se zde vegansky, pokud nechci jíst hranolky s kečupem je zde adrenalinový sport. Ale moře je nádherné.

S láskou Kateřina

Ceník služeb